Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Algemeen
Login
Registreren
Wachtwoord vergeten
Algemeen
Login
Wachtwoord vergeten
Registreren
Toernooien
×
Toernooien
Demo pagina
Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Dukes Jeugdtoernooi 2016
Categorieën
×
Turven
Benjamins
Mini's
Cubs
Junioren
Kies categorie
Alle categorieën
Benjamins
Cubs
Junioren
Mini's
Turven
Kies poule
Alle poules
Poule A - (Turven)
Poule B - (Turven)
Halve finales (1) - (Turven)
Halve finales (2) - (Turven)
Troost finale - (Turven)
Finale - (Turven)
Poule A - (Benjamins)
Poule B - (Benjamins)
Halve finales (1) - (Benjamins)
Halve finales (2) - (Benjamins)
Troost finale - (Benjamins)
Finale - (Benjamins)
Poule A - (Mini's)
Poule B - (Mini's)
Halve finales (1) - (Mini's)
Halve finales (2) - (Mini's)
Troost finale - (Mini's)
Finale - (Mini's)
Poule A - (Cubs)
Poule B - (Cubs)
Halve finales (1) - (Cubs)
Halve finales (2) - (Cubs)
Troost finale - (Cubs)
Finale - (Cubs)
Poule - (Junioren)
Halve finales (1) - (Junioren)
Halve finales (2) - (Junioren)
Troost finale - (Junioren)
Finale - (Junioren)
Kies team
Nog te spelen
Alle teams
AAC (Benjamins)
AAC (Cubs)
AAC (Mini's)
Alkmaar (Cubs)
ARC (Benjamins)
ARC (Cubs)
ARC (Junioren)
ARC (Mini's)
ARC (Turven)
ARC 2 (Turven)
Bokkerijders (Benjamins)
Bokkerijders (Mini's)
BRC (Junioren)
CAS (Mini's)
Dukes (Junioren)
Dukes 1 (Benjamins)
Dukes 1 (Cubs)
Dukes 1 (Mini's)
Dukes 1 (Turven)
Dukes 2 (Benjamins)
Dukes 2 (Cubs)
Dukes 2 (Mini's)
Dukes 2 (Turven)
Gouda (Cubs)
HRC (Benjamins)
HRC (Mini's)
HRC (Turven)
Octopus (Benjamins)
Octopus (Cubs)
Octopus (Mini's)
Octopus (Turven)
Pink Panthers (Benjamins)
Pink Panthers (Mini's)
Pink Panthers (Turven)
RC Leuven (Mini's)
RC Tilburg (Benjamins)
RC Tilburg (Mini's)
RC Tilburg (Turven)
RCE (Benjamins)
RCE (Mini's)
RCE (Turven)
REL (Benjamins)
REL (Cubs)
REL (Mini's)
Rotterdam (Cubs)
t Gooi (Cubs)
Twente (Benjamins)
Twente (Cubs)
Twente (Junioren)
Twente (Mini's)
Twente (Turven)
Twente 2 (Cubs)
Poule - Junioren
Hoofdveld 2 (Park)
Bob Motazed
09:30
Dukes
10
09:50
Twente
0
Poule A - Cubs
Hoofdveld 1
John Eikemans
09:30
ARC
10
09:40
REL
0
Poule A - Benjamins
Veld 3 park
Errol van Os
09:30
ARC
6
09:40
Bokkerijders
0
Poule A - Mini's
Miniveld 1 links (park)
Douwe Roest
09:30
REL
3
09:44
Bokkerijders
2
Poule B - Mini's
Miniveld 2 rechts (park)
Peter Paul Buijs
09:30
CAS
1
09:44
Pink Panthers
1
Poule B - Turven
Turvenveld park
Hans Schrover
09:30
Dukes 2
1
09:42
RCE
8
Poule B - Benjamins
Veld 3 park
Jim de Noorlander
09:40
RC Tilburg
3
09:50
Pink Panthers
0
Poule B - Cubs
Hoofdveld 1
Koen Boers
09:40
Twente 2
5
09:50
Rotterdam
5
Poule A - Mini's
Miniveld 1 links (park)
Danny Warner
09:44
Octopus
1
09:58
Dukes 1
2
Poule B - Mini's
Miniveld 2 rechts (park)
Frank van den Heuvel
09:44
AAC
4
09:58
Dukes 2
1
Poule A - Benjamins
Veld 3 park
Boudewijn de Rouw
09:50
REL
0
10:00
Dukes 1
7
Poule A - Cubs
Hoofdveld 1
Stephan Kannegieser
09:50
Octopus
5
10:00
Dukes 1
17
Poule A - Mini's
Miniveld 1 links (park)
Douwe Roest
09:58
Twente
6
10:12
HRC
0
Poule B - Mini's
Miniveld 2 rechts (park)
Peter Paul Buijs
09:58
RCE
3
10:12
ARC
1
Poule B - Benjamins
Veld 3 park
Joey Eikemans
10:00
AAC
5
10:10
Dukes 2
0
Poule B - Turven
Turvenveld park
Louis Mooren
10:00
HRC
2
10:12
Pink Panthers
0
Poule B - Cubs
Hoofdveld 1
John Eikemans
10:00
t Gooi
26
10:10
Dukes 2
0
Poule A - Cubs
Hoofdveld 1
Koen Boers
10:10
Gouda
29
10:20
Twente
0
Poule A - Benjamins
Veld 3 park
Errol van Os
10:10
Octopus
2
10:20
Twente
1
Poule A - Mini's
Miniveld 1 links (park)
Danny Warner
10:12
RC Tilburg
2
10:26
Octopus
1
Poule B - Mini's
Miniveld 2 rechts (park)
Frank van den Heuvel
10:12
RC Leuven
1
10:26
AAC
2
Poule B - Benjamins
Veld 3 park
Jim de Noorlander
10:20
HRC
5
10:30
RCE
0
Poule B - Cubs
Hoofdveld 1
Stephan Kannegieser
10:20
AAC
10
10:30
Alkmaar
5
Poule A - Mini's
Miniveld 1 links (park)
Douwe Roest
10:26
Twente
0
10:40
REL
7
Poule B - Mini's
Miniveld 2 rechts (park)
Peter Paul Buijs
10:26
RCE
7
10:40
CAS
1
Poule A - Turven
Turvenveld park
Robert van Schaijk
10:30
Octopus
1
10:42
Twente
7
Poule A - Benjamins
Veld 3 park
Boudewijn de Rouw
10:30
Dukes 1
1
10:40
ARC
2
Poule A - Cubs
Hoofdveld 1
Bob Motazed
10:30
Dukes 1
29
10:40
ARC
0
Poule B - Cubs
Hoofdveld 1
John Eikemans
10:40
Dukes 2
5
10:50
Twente 2
0
Poule B - Benjamins
Veld 3 park
Joey Eikemans
10:40
Dukes 2
0
10:50
RC Tilburg
5
Poule A - Mini's
Miniveld 1 links (park)
Danny Warner
10:40
HRC
0
10:54
Dukes 1
6
Poule B - Mini's
Miniveld 2 rechts (park)
Frank van den Heuvel
10:40
ARC
6
10:54
Dukes 2
1
Poule B - Turven
Turvenveld park
Louis Mooren
10:45
RC Tilburg
2
10:57
HRC
10
Poule - Junioren
Hoofdveld 2 (Park)
Bert Damen
10:45
BRC
0
11:05
Dukes
45
Poule A - Cubs
Hoofdveld 1
Koen Boers
10:50
Octopus
31
11:00
Twente
0
Poule A - Benjamins
Veld 3 park
Errol van Os
10:50
REL
2
11:00
Twente
5
Poule A - Mini's
Miniveld 1 links (park)
Douwe Roest
10:54
Octopus
5
11:08
Twente
0
Poule B - Mini's
Miniveld 2 rechts (park)
Peter Paul Buijs
10:54
AAC
1
11:08
RCE
1
Poule A - Turven
Turvenveld park
Hans Schrover
11:00
Dukes 1
5
11:12
ARC
3
Poule B - Benjamins
Veld 3 park
Jim de Noorlander
11:00
AAC
2
11:10
RCE
0
Poule B - Cubs
Hoofdveld 1
Stephan Kannegieser
11:00
t Gooi
0
11:10
Alkmaar
5
Poule A - Mini's
Miniveld 1 links (park)
Danny Warner
11:08
Bokkerijders
6
11:22
HRC
0
Poule B - Mini's
Miniveld 2 rechts (park)
Frank van den Heuvel
11:08
Pink Panthers
0
11:22
ARC
4
Poule A - Cubs
Hoofdveld 1
Bob Motazed
11:10
REL
0
11:20
Gouda
29
Poule A - Benjamins
Veld 3 park
Boudewijn de Rouw
11:10
Bokkerijders
1
11:20
Octopus
5
Poule - Junioren
Hoofdveld 2 (Park)
Stefan Vos
11:10
Twente
45
11:30
BRC
10
Poule B - Turven
Turvenveld park
Robert van Schaijk
11:15
Pink Panthers
6
11:27
Dukes 2
2
Poule B - Benjamins
Veld 3 park
Joey Eikemans
11:20
Pink Panthers
1
11:30
HRC
1
Poule B - Cubs
Hoofdveld 1
John Eikemans
11:20
Rotterdam
0
11:30
AAC
12
Poule A - Mini's
Miniveld 1 links (park)
Douwe Roest
11:22
Dukes 1
4
11:36
RC Tilburg
6
Poule B - Mini's
Miniveld 2 rechts (park)
Peter Paul Buijs
11:22
Dukes 2
0
11:36
RC Leuven
3
Poule A - Turven
Turvenveld park
Hans Schrover
11:30
ARC 2
0
11:42
Octopus
0
Poule A - Benjamins
Veld 3 park
Errol van Os
11:30
Twente
0
11:40
ARC
4
Poule A - Cubs
Hoofdveld 1
Koen Boers
11:30
Twente
5
11:40
ARC
17
Poule - Junioren
Hoofdveld 2 (Park)
Bert Damen
11:35
Dukes
25
11:55
ARC
0
Poule A - Mini's
Miniveld 1 links (park)
Danny Warner
11:36
Octopus
6
11:50
HRC
0
Poule B - Mini's
Miniveld 2 rechts (park)
Frank van den Heuvel
11:36
AAC
3
11:50
ARC
2
Poule B - Cubs
Hoofdveld 1
Stephan Kannegieser
11:40
Alkmaar
17
11:50
Twente 2
0
Poule B - Benjamins
Veld 3 park
Jim de Noorlander
11:40
RCE
0
11:50
RC Tilburg
5
Poule B - Turven
Turvenveld park
Robert van Schaijk
11:45
RCE
4
11:57
Pink Panthers
4
Poule A - Benjamins
Veld 3 park
Boudewijn de Rouw
11:50
Octopus
4
12:00
REL
1
Poule A - Cubs
Hoofdveld 1
Bob Motazed
11:50
Gouda
5
12:00
Octopus
0
Poule A - Mini's
Miniveld 1 links (park)
Douwe Roest
11:50
Dukes 1
2
12:04
Bokkerijders
3
Poule B - Mini's
Miniveld 2 rechts (park)
Peter Paul Buijs
11:50
Dukes 2
3
12:04
Pink Panthers
0
Poule A - Turven
Turvenveld park
Louis Mooren
12:00
Twente
2
12:12
ARC
5
Poule B - Benjamins
Veld 3 park
Joey Eikemans
12:00
HRC
2
12:10
AAC
1
Poule B - Cubs
Hoofdveld 1
John Eikemans
12:00
AAC
10
12:10
t Gooi
5
Poule A - Mini's
Miniveld 1 links (park)
Danny Warner
12:04
REL
4
12:18
RC Tilburg
1
Poule B - Mini's
Miniveld 2 rechts (park)
Frank van den Heuvel
12:04
CAS
0
12:18
RC Leuven
1
Poule A - Cubs
Hoofdveld 1
Koen Boers
12:10
Dukes 1
35
12:20
REL
15
Poule A - Benjamins
Veld 3 park
Errol van Os
12:10
Dukes 1
5
12:20
Bokkerijders
0
Poule B - Turven
Turvenveld park
Hans Schrover
12:15
Dukes 2
2
12:27
RC Tilburg
11
Poule A - Mini's
Miniveld 1 links (park)
Douwe Roest
12:18
Bokkerijders
7
12:32
Twente
0
Poule B - Mini's
Miniveld 2 rechts (park)
Peter Paul Buijs
12:18
Pink Panthers
0
12:32
RCE
7
Poule B - Cubs
Hoofdveld 1
Stephan Kannegieser
12:20
Dukes 2
0
12:30
Rotterdam
26
Poule B - Benjamins
Veld 3 park
Jim de Noorlander
12:20
Dukes 2
1
12:30
Pink Panthers
5
Poule - Junioren
Hoofdveld 2 (Park)
Stefan Vos
12:25
ARC
15
12:45
Twente
5
Poule A - Turven
Turvenveld park
Louis Mooren
12:30
Dukes 1
10
12:42
ARC 2
0
Poule A - Benjamins
Veld 3 park
Boudewijn de Rouw
12:30
ARC
4
12:40
REL
1
Poule A - Cubs
Hoofdveld 1
Bob Motazed
12:30
ARC
14
12:40
Octopus
14
Poule A - Mini's
Miniveld 1 links (park)
Danny Warner
12:32
HRC
0
12:46
RC Tilburg
6
Poule B - Mini's
Miniveld 2 rechts (park)
Frank van den Heuvel
12:32
ARC
1
12:46
RC Leuven
1
Poule B - Cubs
Hoofdveld 1
John Eikemans
12:40
Twente 2
0
12:50
t Gooi
21
Poule B - Benjamins
Veld 3 park
Joey Eikemans
12:40
RC Tilburg
1
12:50
AAC
1
Poule B - Turven
Turvenveld park
Hans Schrover
12:45
HRC
12
12:57
Dukes 2
0
Poule A - Mini's
Miniveld 1 links (park)
Douwe Roest
12:46
Dukes 1
1
13:00
REL
5
Poule B - Mini's
Miniveld 2 rechts (park)
Peter Paul Buijs
12:46
Dukes 2
3
13:00
CAS
4
Poule A - Cubs
Hoofdveld 1
Koen Boers
12:50
Gouda
0
13:00
Dukes 1
26
Poule A - Benjamins
Veld 3 park
Errol van Os
12:50
Octopus
0
13:00
Dukes 1
3
Poule - Junioren
Hoofdveld 2 (Park)
Bert Damen
12:50
BRC
0
13:10
ARC
50
Poule B - Cubs
Hoofdveld 1
Stephan Kannegieser
13:00
AAC
17
13:10
Dukes 2
0
Poule B - Turven
Turvenveld park
Louis Mooren
13:00
RC Tilburg
11
13:12
RCE
4
Poule B - Benjamins
Veld 3 park
Jim de Noorlander
13:00
HRC
7
13:10
Dukes 2
0
Poule A - Mini's
Miniveld 1 links (park)
Danny Warner
13:00
RC Tilburg
2
13:14
Bokkerijders
1
Poule B - Mini's
Miniveld 2 rechts (park)
Frank van den Heuvel
13:00
RC Leuven
5
13:14
Pink Panthers
1
Poule A - Cubs
Hoofdveld 1
Bob Motazed
13:10
REL
5
13:20
Twente
0
Poule A - Benjamins
Veld 3 park
Boudewijn de Rouw
13:10
Bokkerijders
0
13:20
Twente
2
Poule A - Mini's
Miniveld 1 links (park)
Douwe Roest
13:14
REL
2
13:28
Octopus
3
Poule B - Mini's
Miniveld 2 rechts (park)
Peter Paul Buijs
13:14
CAS
0
13:28
AAC
5
Poule A - Turven
Turvenveld park
Hans Schrover
13:15
Octopus
1
13:27
Dukes 1
7
Poule B - Benjamins
Veld 3 park
Joey Eikemans
13:20
Pink Panthers
5
13:30
RCE
0
Poule B - Cubs
Hoofdveld 1
John Eikemans
13:20
Rotterdam
0
13:30
Alkmaar
0
Poule A - Mini's
Miniveld 1 links (park)
Danny Warner
13:28
Twente
0
13:42
Dukes 1
8
Poule B - Mini's
Miniveld 2 rechts (park)
Frank van den Heuvel
13:28
RCE
8
13:42
Dukes 2
4
Poule A - Turven
Turvenveld park
Robert van Schaijk
13:30
ARC 2
2
13:42
Twente
4
Poule A - Benjamins
Veld 3 park
Errol van Os
13:30
ARC
5
13:40
Octopus
2
Poule A - Cubs
Hoofdveld 1
Koen Boers
13:30
ARC
16
13:40
Gouda
17
Troost finale - Junioren
Hoofdveld 2 (Park)
Stefan Vos
13:30
Verliezer Halve finales (1)
5
13:50
Twente
43
Poule B - Cubs
Hoofdveld 1
Stephan Kannegieser
13:40
Twente 2
7
13:50
AAC
31
Poule B - Benjamins
Veld 3 park
Jim de Noorlander
13:40
RC Tilburg
2
13:50
HRC
2
Halve finales (1) - Junioren
Hoofdveld 2 (Park)
Bert Damen
13:40
Dukes
30
14:00
Nr. 4 Poule
0
Poule A - Mini's
Miniveld 1 links (park)
Douwe Roest
13:42
HRC
0
13:56
REL
6
Poule B - Mini's
Miniveld 2 rechts (park)
Peter Paul Buijs
13:42
ARC
8
13:56
CAS
1
Poule B - Turven
Turvenveld park
Louis Mooren
13:45
Pink Panthers
0
13:57
RC Tilburg
6
Poule A - Benjamins
Veld 3 park
Boudewijn de Rouw
13:50
Bokkerijders
3
14:00
REL
1
Poule A - Cubs
Hoofdveld 1
Bob Motazed
13:50
REL
0
14:00
Octopus
24
Finale - Junioren
Hoofdveld 2 (Park)
Bert Damen
13:55
Dukes
38
14:15
Winnaar Halve finales (2)
7
Poule A - Mini's
Miniveld 1 links (park)
Danny Warner
13:56
RC Tilburg
6
14:10
Twente
0
Poule B - Mini's
Miniveld 2 rechts (park)
Frank van den Heuvel
13:56
RC Leuven
0
14:10
RCE
5
Poule A - Turven
Turvenveld park
Hans Schrover
14:00
ARC
4
14:12
Octopus
2
Poule B - Benjamins
Veld 3 park
Joey Eikemans
14:00
Pink Panthers
3
14:10
AAC
2
Poule B - Cubs
Hoofdveld 1
John Eikemans
14:00
Rotterdam
5
14:10
t Gooi
12
Halve finales (2) - Junioren
Hoofdveld 2 (Park)
Bert Damen
14:05
Nr. 2 Poule
30
14:25
Twente
0
Poule A - Cubs
Hoofdveld 1
Koen Boers
14:10
Twente
45
14:20
Dukes 1
0
Poule A - Benjamins
Veld 3 park
Errol van Os
14:10
Twente
0
14:20
Dukes 1
7
Poule A - Mini's
Miniveld 1 links (park)
Douwe Roest
14:10
Bokkerijders
0
14:24
Octopus
1
Poule B - Mini's
Miniveld 2 rechts (park)
Peter Paul Buijs
14:10
Pink Panthers
1
14:24
AAC
5
Poule B - Turven
Turvenveld park
Robert van Schaijk
14:15
RCE
0
14:27
HRC
10
Poule B - Benjamins
Veld 3 park
Jim de Noorlander
14:20
RCE
4
14:30
Dukes 2
1
Poule B - Cubs
Hoofdveld 1
Stephan Kannegieser
14:20
Alkmaar
12
14:30
Dukes 2
0
Halve finales (1) - Mini's
Miniveld 1 links (park)
Danny Warner
14:24
REL
0
14:38
AAC
7
Halve finales (2) - Mini's
Miniveld 2 rechts (park)
Frank van den Heuvel
14:24
RCE
5
14:38
RC Tilburg
1
Poule A - Turven
Turvenveld park
Hans Schrover
14:30
Twente
2
14:42
Dukes 1
6
Troost finale - Mini's
Miniveld 1 links (park)
Douwe Roest
14:38
REL
4
14:52
RC Tilburg
1
Finale - Mini's
Miniveld 2 rechts (park)
Peter Paul Buijs
14:38
AAC
4
14:52
RCE
1
Halve finales (1) - Cubs
Hoofdveld 1
Bob Motazed
14:45
Dukes 1
31
14:55
Alkmaar
0
Halve finales (1) - Turven
Turvenveld park
Robert van Schaijk
14:45
Dukes 1
11
14:57
RC Tilburg
1
Halve finales (1) - Benjamins
Veld 3 park
Boudewijn de Rouw
14:50
ARC
4
15:00
RC Tilburg
2
Halve finales (2) - Benjamins
Veld 3 park
Joey Eikemans
15:00
HRC
2
15:10
Dukes 1
3
Halve finales (2) - Turven
Turvenveld park
Louis Mooren
15:00
HRC
4
15:12
Twente
2
Halve finales (2) - Cubs
Hoofdveld 1
John Eikemans
15:00
AAC
10
15:10
Gouda
0
Troost finale - Benjamins
Veld 3 park
Errol van Os
15:10
RC Tilburg
1
15:20
HRC
2
Troost finale - Turven
Turvenveld park
Hans Schrover
15:15
RC Tilburg
4
15:27
Twente
10
Finale - Benjamins
Veld 3 park
Jim de Noorlander
15:35
ARC
5
15:45
Dukes 1
1
Troost finale - Cubs
Hoofdveld 1
Koen Boers
15:35
Alkmaar
5
15:45
Gouda
0
Finale - Turven
Turvenveld park
Robert van Schaijk
15:45
Dukes 1
2
15:57
HRC
5
Finale - Cubs
Hoofdveld 1
Stephan Kannegieser
15:50
Dukes 1
19
16:00
AAC
0
Let op:
De ontwikkelaar aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor schade ontstaan uit het bezoeken van deze site of voor enige schade ontstaan door kennisneming van de inhoud of door verleende diensten.
Privacy beleidsverklaring
Algemene voorwaarden