Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Algemeen
Login
Registreren
Wachtwoord vergeten
Algemeen
Login
Wachtwoord vergeten
Registreren
Toernooien
×
Toernooien
Demo pagina
Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Groep 8 | Schoolvoetbal Oliveo
Categorieën
×
Kies poule
Alle poules
Poule A - (Groep 8)
Poule B - (Groep 8)
Poule C - (Groep 8)
Halve finales (1) - (Groep 8)
Halve finales (2) - (Groep 8)
Finale - (Groep 8)
Kies team
Nog te spelen
Alle teams
Ackerweide 7/8 A
Ackerweide 7/8 B
Beatrixschool 8
Bonte Tol 8
Casa 7/8
Johannesschool 8
Josephschool 7/8
Keizerskroon 7/8
Mariaschool 8A
Mariaschool 8B
Meander 8
Spectrum 7/8
Triangel 8A
Triangel 8B
Tweemaster 7/8
Poule A
Veld 2
Team4Talent 2
14:00
Ackerweide 7/8 A
0
14:12
Mariaschool 8B
2
Poule B
Veld 5
Team4Talent 3
14:00
Ackerweide 7/8 B
0
14:12
Meander 8
1
Poule C
Veld 3
Team4Talent 1
14:00
Beatrixschool 8
0
14:12
Spectrum 7/8
0
Poule A
Veld 2
Team4Talent 2
14:15
Bonte Tol 8
2
14:27
Triangel 8A
0
Poule B
Veld 5
Team4Talent 3
14:15
Casa 7/8
0
14:27
Triangel 8B
0
Poule C
Veld 3
Team4Talent 1
14:15
Johannesschool 8
1
14:27
Tweemaster 7/8
0
Poule A
Veld 2
Team4Talent 2
14:30
Ackerweide 7/8 A
0
14:42
Josephschool 7/8
0
Poule B
Veld 5
Team4Talent 3
14:30
Ackerweide 7/8 B
0
14:42
Keizerskroon 7/8
2
Poule C
Veld 3
Team4Talent 1
14:30
Beatrixschool 8
0
14:42
Mariaschool 8A
2
Poule A
Veld 2
Team4Talent 2
14:45
Mariaschool 8B
1
14:57
Triangel 8A
0
Poule B
Veld 5
Team4Talent 3
14:45
Meander 8
3
14:57
Triangel 8B
1
Poule C
Veld 3
Team4Talent 1
14:45
Spectrum 7/8
0
14:57
Tweemaster 7/8
0
Poule A
Veld 2
Team4Talent 2
15:00
Bonte Tol 8
2
15:12
Josephschool 7/8
0
Poule B
Veld 5
Team4Talent 3
15:00
Casa 7/8
5
15:12
Keizerskroon 7/8
2
Poule C
Veld 3
Team4Talent 1
15:00
Johannesschool 8
0
15:12
Mariaschool 8A
5
Poule A
Veld 2
Team4Talent 2
15:15
Ackerweide 7/8 A
2
15:27
Triangel 8A
0
Poule B
Veld 5
Team4Talent 3
15:15
Ackerweide 7/8 B
0
15:27
Triangel 8B
2
Poule C
Veld 3
Team4Talent 1
15:15
Beatrixschool 8
1
15:27
Tweemaster 7/8
1
Poule A
Veld 2
Team4Talent 2
15:30
Mariaschool 8B
1
15:42
Josephschool 7/8
0
Poule B
Veld 5
Team4Talent 3
15:30
Meander 8
0
15:42
Keizerskroon 7/8
2
Poule C
Veld 3
Team4Talent 1
15:30
Spectrum 7/8
0
15:42
Mariaschool 8A
1
Poule A
Veld 2
Team4Talent 2
15:45
Ackerweide 7/8 A
0
15:57
Bonte Tol 8
4
Poule B
Veld 5
Team4Talent 3
15:45
Ackerweide 7/8 B
0
15:57
Casa 7/8
3
Poule C
Veld 3
Team4Talent 1
15:45
Beatrixschool 8
4
15:57
Johannesschool 8
0
Poule A
Veld 2
Team4Talent 2
16:00
Triangel 8A
1
16:12
Josephschool 7/8
0
Poule B
Veld 5
Team4Talent 3
16:00
Triangel 8B
2
16:12
Keizerskroon 7/8
1
Poule C
Veld 3
Team4Talent 1
16:00
Tweemaster 7/8
0
16:12
Mariaschool 8A
2
Poule A
Veld 2
Team4Talent 2
16:15
Mariaschool 8B
0
16:27
Bonte Tol 8
0
Poule B
Veld 5
Team4Talent 3
16:15
Meander 8
2
16:27
Casa 7/8
0
Poule C
Veld 3
Team4Talent 1
16:15
Spectrum 7/8
1
16:27
Johannesschool 8
1
Halve finales (1)
Veld 2
Team4Talent 2
16:32
Bonte Tol 8
1
16:44
Meander 8
0
Halve finales (2)
Veld 5
Team4Talent 3
16:32
Mariaschool 8A
16:44
Mariaschool 8B
Finale
Veld 2
Team4Talent 1
16:49
Bonte Tol 8
17:01
Winnaar Halve finales (2)
Let op:
De ontwikkelaar aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor schade ontstaan uit het bezoeken van deze site of voor enige schade ontstaan door kennisneming van de inhoud of door verleende diensten.
Privacy beleidsverklaring
Algemene voorwaarden