Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Algemeen
Login
Registreren
Wachtwoord vergeten
Algemeen
Login
Wachtwoord vergeten
Registreren
Toernooien
×
Toernooien
Demo pagina
Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Dutch Soccer Youth Cup U10
Categorieën
×
Kies toernooi
Dutch Soccer Youth Cup U9
Dutch Soccer Youth Cup U10
Dutch Soccer Youth Cup U11
Dutch Soccer Youth Cup U12
Dutch Soccer Youth Cup U13
Dutch Soccer Youth Cup U14
Dutch Soccer Youth Cup U15/16
Kies poule
Alle poules
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam - (U10)
Poule B sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam - (U10)
Poule C SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel - (U10)
Poule D SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel - (U10)
Poule E SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel - (U10)
Poule F VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam - (U10)
Poule G VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam - (U10)
Poule H VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam - (U10)
VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam - (U10)
sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam - (U10)
VVN Sportpark Dorrestein 2 Nieuwerkerk a/d IJssel - (U10)
SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel - (U10)
VVN Sportpark Dorrestein 2 Nieuwerkerk a/d IJssel - (U10)
SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel - (U10)
Poule Plaats 1-8 (2) VVN Sportpark Dorrestein 2 Ni - (U10)
Poule Plaats 1-8 (1) VVN Sportpark Dorrestein 2 Ni - (U10)
Plaats 7/8 VVN Sportpark Dorrestein 2 Nieuwerkerk - (U10)
Plaats 5/6 VVN Sportpark Dorrestein 2 Nieuwerkerk - (U10)
Plaats 3/4 VVN Sportpark Dorrestein 2 Nieuwerkerk - (U10)
Plaats 1/2 VVN Sportpark Dorrestein 2 Nieuwerkerk - (U10)
Kies team
Nog te spelen
Alle teams
Bury FC (ENG)
Cademy (ENG)
Colebrook Royals 1 (ENG)
Colebrook Royals 2 (ENG)
Colebrook Royals 3 (ENG)
Costello (ENG)
FC Wiltshire (ENG)
GC & FC Olympia (NL)
Kethel Spaland (NL)
Kon. HFC (NL)
Nieuw West United (NL)
RCSV Zestienhoven (NL)
SC Eendracht Aalst (BEL)
sc Geinoord (NL)
SEV (NL)
SG Kaarts (GER)
Skilzz (NL)
South Gloucester F.D. (ENG)
SSV Buer 07/28 (GER)
sv Alliance'22 (NL)
sv Charlios (NL)
sv Ommoord (NL)
sv Oosterheem (NL)
SVS (NL)
Ter Leede (NL)
United'76 Schoten (BEL)
VPV Purmersteijn (NL)
vv Nieuwerkerk (NL)
vv Rhoon (NL)
vv Zwaluwen (NL)
VVOR (NL)
Whyteleafe FC (ENG)
Zaterdag, 26 mei 2018
26-05
Poule H VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR 2A
08:55
sv Charlios (NL)
0
09:15
South Gloucester F.D. (ENG)
2
26-05
Poule H VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR 2B
08:55
Ter Leede (NL)
1
09:15
SEV (NL)
0
26-05
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord 2A
09:20
Costello (ENG)
0
09:40
sv Ommoord (NL)
0
26-05
Poule C SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS 3A
09:20
SC Eendracht Aalst (BEL)
3
09:40
SVS (NL)
1
26-05
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord 2B
09:20
sc Geinoord (NL)
1
09:40
SG Kaarts (GER)
0
26-05
Poule C SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS 3B
09:20
Nieuw West United (NL)
0
09:40
Bury FC (ENG)
3
26-05
Poule H VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR 2A
10:35
Ter Leede (NL)
2
10:55
South Gloucester F.D. (ENG)
4
26-05
Poule H VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR 2B
10:35
SEV (NL)
2
10:55
sv Charlios (NL)
3
26-05
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord 2A
11:00
sc Geinoord (NL)
4
11:20
sv Ommoord (NL)
0
26-05
Poule C SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS 3A
11:00
Nieuw West United (NL)
0
11:20
SVS (NL)
3
26-05
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord 2B
11:00
SG Kaarts (GER)
1
11:20
Costello (ENG)
0
26-05
Poule C SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS 3B
11:00
Bury FC (ENG)
4
11:20
SC Eendracht Aalst (BEL)
1
26-05
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord 2A
12:40
SG Kaarts (GER)
4
13:00
sv Ommoord (NL)
0
26-05
Poule C SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS 3A
12:40
Bury FC (ENG)
7
13:00
SVS (NL)
1
26-05
Poule H VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR 2A
12:40
SEV (NL)
0
13:00
South Gloucester F.D. (ENG)
3
26-05
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord 2B
12:40
Costello (ENG)
1
13:00
sc Geinoord (NL)
2
26-05
Poule C SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS 3B
12:40
SC Eendracht Aalst (BEL)
3
13:00
Nieuw West United (NL)
0
26-05
Poule H VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR 2B
12:40
sv Charlios (NL)
0
13:00
Ter Leede (NL)
2
26-05
Poule B sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord 2A
13:55
sv Oosterheem (NL)
2
14:15
Whyteleafe FC (ENG)
1
26-05
Poule D SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS 3A
13:55
Cademy (ENG)
0
14:15
SSV Buer 07/28 (GER)
1
26-05
Poule G VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR 2A
13:55
vv Rhoon (NL)
4
14:15
Colebrook Royals 3 (ENG)
0
26-05
Poule B sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord 2B
13:55
Colebrook Royals 2 (ENG)
0
14:15
sv Alliance'22 (NL)
10
26-05
Poule D SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS 3B
13:55
Skilzz (NL)
4
14:15
RCSV Zestienhoven (NL)
0
26-05
Poule G VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR 2B
13:55
Kon. HFC (NL)
5
14:15
vv Zwaluwen (NL)
0
26-05
Poule E SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS 3A
14:20
vv Nieuwerkerk (NL)
2
14:40
Colebrook Royals 1 (ENG)
3
26-05
Poule E SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS 3B
14:20
GC & FC Olympia (NL)
0
14:40
United'76 Schoten (BEL)
2
26-05
Poule F VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR 2A
14:45
VPV Purmersteijn (NL)
1
15:05
VVOR (NL)
0
26-05
Poule F VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR 2B
14:45
FC Wiltshire (ENG)
4
15:05
Kethel Spaland (NL)
1
26-05
Poule B sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord 2A
15:35
Colebrook Royals 2 (ENG)
1
15:55
Whyteleafe FC (ENG)
3
26-05
Poule D SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS 3A
15:35
Skilzz (NL)
2
15:55
SSV Buer 07/28 (GER)
1
26-05
Poule G VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR 2A
15:35
Kon. HFC (NL)
9
15:55
Colebrook Royals 3 (ENG)
0
26-05
Poule B sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord 2B
15:35
sv Alliance'22 (NL)
0
15:55
sv Oosterheem (NL)
2
26-05
Poule D SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS 3B
15:35
RCSV Zestienhoven (NL)
5
15:55
Cademy (ENG)
0
26-05
Poule G VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR 2B
15:35
vv Zwaluwen (NL)
2
15:55
vv Rhoon (NL)
2
26-05
Poule E SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS 3A
16:00
GC & FC Olympia (NL)
2
16:20
Colebrook Royals 1 (ENG)
1
26-05
Poule E SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS 3B
16:00
United'76 Schoten (BEL)
5
16:20
vv Nieuwerkerk (NL)
0
26-05
Poule F VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR 2A
16:25
FC Wiltshire (ENG)
3
16:45
VVOR (NL)
2
26-05
Poule F VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR 2B
16:25
Kethel Spaland (NL)
0
16:45
VPV Purmersteijn (NL)
6
26-05
Poule B sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord 2A
17:15
sv Alliance'22 (NL)
6
17:35
Whyteleafe FC (ENG)
2
26-05
Poule D SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS 3A
17:15
RCSV Zestienhoven (NL)
1
17:35
SSV Buer 07/28 (GER)
1
26-05
Poule G VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR 2A
17:15
vv Zwaluwen (NL)
0
17:35
Colebrook Royals 3 (ENG)
0
26-05
Poule B sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord 2B
17:15
sv Oosterheem (NL)
2
17:35
Colebrook Royals 2 (ENG)
0
26-05
Poule D SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS 3B
17:15
Cademy (ENG)
0
17:35
Skilzz (NL)
5
26-05
Poule G VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR 2B
17:15
vv Rhoon (NL)
1
17:35
Kon. HFC (NL)
3
26-05
Poule E SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS 3A
17:40
United'76 Schoten (BEL)
2
18:00
Colebrook Royals 1 (ENG)
1
26-05
Poule E SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS 3B
17:40
vv Nieuwerkerk (NL)
1
18:00
GC & FC Olympia (NL)
1
26-05
Poule F VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR 2A
18:05
Kethel Spaland (NL)
0
18:25
VVOR (NL)
4
26-05
Poule F VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR 2B
18:05
VPV Purmersteijn (NL)
1
18:25
FC Wiltshire (ENG)
0
Zondag, 27 mei 2018
27-05
SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS 3A
09:00
VVOR (NL)
2
09:20
Colebrook Royals 1 (ENG)
0
27-05
Poule Plaats 1-8 (1) VVN Sportpark Dorrestein 2 Ni
Nieuwerkerk 1A
09:00
United'76 Schoten (BEL)
0
09:20
VPV Purmersteijn (NL)
0
27-05
SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS 3B
09:00
SSV Buer 07/28 (GER)
1
09:20
Whyteleafe FC (ENG)
1
27-05
Poule Plaats 1-8 (1) VVN Sportpark Dorrestein 2 Ni
Nieuwerkerk 1B
09:00
Kon. HFC (NL)
3
09:20
sv Oosterheem (NL)
1
27-05
VVN Sportpark Dorrestein 2 Nieuwerkerk a/d IJssel
Nieuwerkerk 2A
09:30
vv Rhoon (NL)
0
09:50
RCSV Zestienhoven (NL)
2
27-05
SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS 3A
09:30
SG Kaarts (GER)
0
09:50
FC Wiltshire (ENG)
1
27-05
Poule Plaats 1-8 (2) VVN Sportpark Dorrestein 2 Ni
Nieuwerkerk 1A
09:30
Skilzz (NL)
2
09:50
South Gloucester F.D. (ENG)
0
27-05
VVN Sportpark Dorrestein 2 Nieuwerkerk a/d IJssel
Nieuwerkerk 2B
09:30
Ter Leede (NL)
3
09:50
GC & FC Olympia (NL)
2
27-05
SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS 3B
09:30
sv Alliance'22 (NL)
2
09:50
SC Eendracht Aalst (BEL)
1
27-05
Poule Plaats 1-8 (2) VVN Sportpark Dorrestein 2 Ni
Nieuwerkerk 1B
09:30
Bury FC (ENG)
4
09:50
sc Geinoord (NL)
0
27-05
VVN Sportpark Dorrestein 2 Nieuwerkerk a/d IJssel
Nieuwerkerk 2A
10:00
SVS (NL)
0
10:20
vv Zwaluwen (NL)
3
27-05
VVN Sportpark Dorrestein 2 Nieuwerkerk a/d IJssel
Nieuwerkerk 2B
10:00
sv Charlios (NL)
3
10:20
Costello (ENG)
2
27-05
Poule Plaats 1-8 (1) VVN Sportpark Dorrestein 2 Ni
Nieuwerkerk 1A
10:00
Kon. HFC (NL)
2
10:20
VPV Purmersteijn (NL)
1
27-05
Poule Plaats 1-8 (1) VVN Sportpark Dorrestein 2 Ni
Nieuwerkerk 1B
10:00
sv Oosterheem (NL)
1
10:20
United'76 Schoten (BEL)
3
27-05
SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS 3A
10:30
SSV Buer 07/28 (GER)
1
10:50
Colebrook Royals 1 (ENG)
3
27-05
Poule Plaats 1-8 (2) VVN Sportpark Dorrestein 2 Ni
Nieuwerkerk 1A
10:30
Bury FC (ENG)
2
10:50
South Gloucester F.D. (ENG)
1
27-05
SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS 3B
10:30
Whyteleafe FC (ENG)
2
10:50
VVOR (NL)
1
27-05
Poule Plaats 1-8 (2) VVN Sportpark Dorrestein 2 Ni
Nieuwerkerk 1B
10:30
sc Geinoord (NL)
0
10:50
Skilzz (NL)
2
27-05
VVN Sportpark Dorrestein 2 Nieuwerkerk a/d IJssel
Nieuwerkerk 2A
11:00
Ter Leede (NL)
2
11:20
RCSV Zestienhoven (NL)
1
27-05
SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS 3A
11:00
sv Alliance'22 (NL)
1
11:20
FC Wiltshire (ENG)
3
27-05
VVN Sportpark Dorrestein 2 Nieuwerkerk a/d IJssel
Nieuwerkerk 2B
11:00
GC & FC Olympia (NL)
2
11:20
vv Rhoon (NL)
1
27-05
SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS 3B
11:00
SC Eendracht Aalst (BEL)
0
11:20
SG Kaarts (GER)
1
27-05
Poule Plaats 1-8 (1) VVN Sportpark Dorrestein 2 Ni
Nieuwerkerk 1A
11:00
sv Oosterheem (NL)
2
11:20
VPV Purmersteijn (NL)
0
27-05
Poule Plaats 1-8 (1) VVN Sportpark Dorrestein 2 Ni
Nieuwerkerk 1B
11:00
United'76 Schoten (BEL)
2
11:20
Kon. HFC (NL)
1
27-05
VVN Sportpark Dorrestein 2 Nieuwerkerk a/d IJssel
Nieuwerkerk 2A
11:30
sv Charlios (NL)
4
11:50
vv Zwaluwen (NL)
2
27-05
VVN Sportpark Dorrestein 2 Nieuwerkerk a/d IJssel
Nieuwerkerk 2B
11:30
Costello (ENG)
1
11:50
SVS (NL)
2
27-05
Poule Plaats 1-8 (2) VVN Sportpark Dorrestein 2 Ni
Nieuwerkerk 1A
11:30
sc Geinoord (NL)
3
11:50
South Gloucester F.D. (ENG)
1
27-05
Poule Plaats 1-8 (2) VVN Sportpark Dorrestein 2 Ni
Nieuwerkerk 1B
11:30
Skilzz (NL)
2
11:50
Bury FC (ENG)
0
27-05
SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS 3A
12:00
Whyteleafe FC (ENG)
2
12:20
Colebrook Royals 1 (ENG)
0
27-05
SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS 3B
12:00
VVOR (NL)
0
12:20
SSV Buer 07/28 (GER)
3
27-05
VVN Sportpark Dorrestein 2 Nieuwerkerk a/d IJssel
Nieuwerkerk 2A
12:30
GC & FC Olympia (NL)
0
12:50
RCSV Zestienhoven (NL)
3
27-05
SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS 3A
12:30
SC Eendracht Aalst (BEL)
4
12:50
FC Wiltshire (ENG)
1
27-05
VVN Sportpark Dorrestein 2 Nieuwerkerk a/d IJssel
Nieuwerkerk 2B
12:30
vv Rhoon (NL)
4
12:50
Ter Leede (NL)
1
27-05
SVS Capelseweg 31 Capelle a/d IJssel
SVS 3B
12:30
SG Kaarts (GER)
0
12:50
sv Alliance'22 (NL)
1
27-05
Plaats 7/8 VVN Sportpark Dorrestein 2 Nieuwerkerk
vv Nieuwerkerk VELD 5A
12:30
VPV Purmersteijn (NL)
4
12:50
South Gloucester F.D. (ENG)
1
27-05
Plaats 5/6 VVN Sportpark Dorrestein 2 Nieuwerkerk
vv Nieuwerkerk VELD 5B
12:30
sv Oosterheem (NL)
1
12:50
sc Geinoord (NL)
0
27-05
Plaats 3/4 VVN Sportpark Dorrestein 2 Nieuwerkerk
Nieuwerkerk 1B
12:30
Kon. HFC (NL)
0
12:50
Bury FC (ENG)
5
27-05
Plaats 1/2 VVN Sportpark Dorrestein 2 Nieuwerkerk
Nieuwerkerk 1A
12:30
United'76 Schoten (BEL)
1
12:50
Skilzz (NL)
0
27-05
VVN Sportpark Dorrestein 2 Nieuwerkerk a/d IJssel
Nieuwerkerk 2A
13:00
Costello (ENG)
13:20
vv Zwaluwen (NL)
27-05
VVN Sportpark Dorrestein 2 Nieuwerkerk a/d IJssel
Nieuwerkerk 2B
13:00
SVS (NL)
1
13:20
sv Charlios (NL)
3
27-05
VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR 2A
14:00
Cademy (ENG)
14:20
Kethel Spaland (NL)
27-05
VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR 2B
14:00
Nieuw West United (NL)
14:20
Colebrook Royals 2 (ENG)
27-05
sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord 2B
14:30
vv Nieuwerkerk (NL)
14:50
Colebrook Royals 3 (ENG)
27-05
sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord 2A
14:30
SEV (NL)
14:50
sv Ommoord (NL)
27-05
VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR 2A
15:30
Nieuw West United (NL)
15:50
Kethel Spaland (NL)
27-05
VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR 2B
15:30
Colebrook Royals 2 (ENG)
15:50
Cademy (ENG)
27-05
sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord 2B
16:00
sv Ommoord (NL)
16:20
Colebrook Royals 3 (ENG)
27-05
sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord 2A
16:00
vv Nieuwerkerk (NL)
16:20
SEV (NL)
27-05
VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR 2A
17:00
Colebrook Royals 2 (ENG)
17:20
Kethel Spaland (NL)
27-05
VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR 2B
17:00
Cademy (ENG)
17:20
Nieuw West United (NL)
27-05
sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord 2B
17:30
SEV (NL)
17:50
Colebrook Royals 3 (ENG)
27-05
sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord 2A
17:30
sv Ommoord (NL)
17:50
vv Nieuwerkerk (NL)
Let op:
De ontwikkelaar aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor schade ontstaan uit het bezoeken van deze site of voor enige schade ontstaan door kennisneming van de inhoud of door verleende diensten.
Privacy beleidsverklaring
Algemene voorwaarden