Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Algemeen
Login
Registreren
Wachtwoord vergeten
Algemeen
Login
Wachtwoord vergeten
Registreren
Toernooien
×
Toernooien
Demo pagina
Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Dukes Jeugdtoernooi 26 mei 2018
Categorieën
×
Turven
Benjamins
Mini’s
Cubs
Junioren
Kies categorie
Alle categorieën
Benjamins
Cubs
Junioren
Mini’s
Turven
Kies poule
Alle poules
Poule A - (Turven)
Poule B - (Turven)
Halve finales (1) - (Turven)
Halve finales (2) - (Turven)
Troost finale - (Turven)
Finale - (Turven)
Poule A - (Benjamins)
Poule B - (Benjamins)
Halve finales (1) - (Benjamins)
Halve finales (2) - (Benjamins)
Troost finale - (Benjamins)
Finale - (Benjamins)
Poule A - (Mini’s)
Poule B - (Mini’s)
Halve finales (1) - (Mini’s)
Halve finales (2) - (Mini’s)
Troost finale - (Mini’s)
Finale - (Mini’s)
Poule A - (Cubs)
Poule B - (Cubs)
Halve finales (1) - (Cubs)
Halve finales (2) - (Cubs)
Troost finale - (Cubs)
Finale - (Cubs)
Poule - (Junioren)
Kies team
Nog te spelen
Alle teams
AAC Rugby (Cubs)
AAC Rugby (Junioren)
Alkmaarse Rugby Club (Junioren)
Amstelveense Rugby Club (Benjamins)
Amstelveense Rugby Club (Cubs)
Bredase Rugby Club (Benjamins)
Bredase Rugby Club (Mini’s)
Bredase Rugby Club (Turven)
Dukes 1 (Benjamins)
Dukes 1 (Cubs)
Dukes 1 (Junioren)
Dukes 1 (Mini’s)
Dukes 1 (Turven)
Dukes 2 (Benjamins)
Dukes 2 (Cubs)
Dukes 2 (Junioren)
Dukes 2 (Mini’s)
Dukes 2 (Turven)
Dukes 3 (Benjamins)
Dukes 3 (Turven)
Hermes DVS (Benjamins)
Maastrichtse Rugby Club (Mini’s)
NRC The Wasps (Benjamins)
NRC The Wasps (Mini’s)
NRC The Wasps (Turven)
RC Delft (Cubs)
RC Delft (Mini’s)
RC Delft (Turven)
RC DIOK Leiden (Benjamins)
RC Etten-Leur (Turven)
RC Hilversum (Benjamins)
RC Hilversum (Mini’s)
RC Octopus (Cubs)
RC Octopus (Mini’s)
Rugby Club the Pink Panthers (Cubs)
Twente Blue (Cubs)
Twente Blue (Junioren)
Twente Blue (Mini’s)
Twente Red (Benjamins)
Twente RED (Cubs)
Twente RED (Mini’s)
Twente RED (Turven)
Utrechtse Rugby Club (Benjamins)
Utrechtse Rugby Club (Cubs)
Utrechtse Rugby Club (Junioren)
Utrechtse Rugby Club (Mini’s)
Utrechtse Rugby Club (Turven)
Poule A - Turven
Park turven
Arlo schreurs
10:00
Dukes 1
6
10:10
Utrechtse Rugby Club
3
Poule A - Benjamins
Park benjamins
Niels van Dongen
10:00
Dukes 1
6
10:10
Dukes 3
0
Poule A - Mini’s
Park mini’s
Hidde Buijs
10:00
Dukes 1
0
10:10
RC Octopus
4
Poule A - Cubs
Park Cubs
Siebe Buijs
10:00
Dukes 1
4
10:12
RC Delft
0
Poule A - Mini’s
Park mini’s
Ruud Verdaasdonk
10:12
Maastrichtse Rugby Club
2
10:22
Twente Blue
0
Poule A - Benjamins
Park benjamins
Wisse
10:12
RC Hilversum
3
10:22
Amstelveense Rugby Club
3
Poule B - Cubs
Park Cubs
Douwe Roest
10:14
Dukes 2
0
10:26
Twente Blue
1
Poule A - Turven
Park turven
Serge van Grinsven
10:15
Bredase Rugby Club
4
10:25
Dukes 3
0
Poule A - Benjamins
Park benjamins
Ref benjamins 3
10:24
NRC The Wasps
1
10:34
Utrechtse Rugby Club
6
Poule A - Mini’s
Park mini’s
Marijn weyler
10:24
NRC The Wasps
1
10:34
Utrechtse Rugby Club
0
Poule A - Cubs
Park Cubs
Alex Chang
10:28
AAC Rugby
5
10:40
Twente RED
0
Poule - Junioren
Kunstgras junioren
Joël Lemmink
10:30
Dukes 1
7
10:45
Dukes 2
0
Poule B - Turven
Park turven
Ref turven 3
10:30
NRC The Wasps
2
10:40
Twente RED
4
Poule B - Benjamins
Park benjamins
Niels van Dongen
10:36
Dukes 2
4
10:46
Bredase Rugby Club
1
Poule B - Mini’s
Park mini’s
Hidde Buijs
10:36
Dukes 2
0
10:46
Bredase Rugby Club
1
Poule B - Cubs
Park Cubs
Siebe Buijs
10:42
Rugby Club the Pink Panthers
1
10:54
Utrechtse Rugby Club
3
Poule B - Turven
Park turven
Arlo schreurs
10:45
Dukes 2
3
10:55
RC Etten-Leur
4
Poule - Junioren
Kunstgras junioren
Koen Boers
10:48
Alkmaarse Rugby Club
3
11:03
AAC Rugby
1
Poule B - Benjamins
Park benjamins
Wisse
10:48
RC DIOK Leiden
7
10:58
Twente Red
2
Poule B - Mini’s
Park mini’s
Ruud Verdaasdonk
10:48
RC Delft
0
10:58
Twente RED
1
Poule A - Cubs
Park Cubs
Douwe Roest
10:56
Dukes 1
3
11:08
Amstelveense Rugby Club
0
Poule A - Mini’s
Park mini’s
Marijn weyler
11:00
Twente Blue
0
11:10
Dukes 1
2
Poule A - Benjamins
Park benjamins
Ref benjamins 3
11:00
Amstelveense Rugby Club
0
11:10
Dukes 1
4
Poule A - Turven
Park turven
Serge van Grinsven
11:00
Dukes 1
4
11:10
RC Delft
1
Poule - Junioren
Kunstgras junioren
Max van den Berg
11:06
Twente Blue
1
11:21
Utrechtse Rugby Club
2
Poule B - Cubs
Park Cubs
Alex Chang
11:10
Dukes 2
0
11:22
RC Octopus
6
Poule A - Mini’s
Park mini’s
Hidde Buijs
11:12
Utrechtse Rugby Club
1
11:22
RC Octopus
2
Poule A - Benjamins
Park benjamins
Niels van Dongen
11:12
Utrechtse Rugby Club
9
11:22
Dukes 3
0
Poule A - Turven
Park turven
Ref turven 3
11:15
Utrechtse Rugby Club
3
11:25
Dukes 3
5
Poule - Junioren
Kunstgras junioren
Joël Lemmink
11:24
AAC Rugby
0
11:39
Dukes 1
4
Poule A - Cubs
Park Cubs
Siebe Buijs
11:24
RC Delft
2
11:36
Twente RED
0
Poule A - Mini’s
Park mini’s
Ruud Verdaasdonk
11:24
Maastrichtse Rugby Club
0
11:34
NRC The Wasps
3
Poule A - Benjamins
Park benjamins
Wisse
11:24
RC Hilversum
3
11:34
NRC The Wasps
4
Poule A - Turven
Park turven
Arlo schreurs
11:30
Bredase Rugby Club
5
11:40
RC Delft
3
Poule B - Benjamins
Park benjamins
Ref benjamins 3
11:36
Dukes 2
7
11:46
Hermes DVS
1
Poule B - Mini’s
Park mini’s
Marijn weyler
11:36
Dukes 2
0
11:46
RC Hilversum
5
Poule B - Cubs
Park Cubs
Douwe Roest
11:38
Twente Blue
0
11:50
Utrechtse Rugby Club
6
Poule - Junioren
Kunstgras junioren
Koen Boers
11:42
Utrechtse Rugby Club
1
11:57
Dukes 2
0
Poule A - Turven
Park turven
Serge van Grinsven
11:45
Dukes 1
4
11:55
Dukes 3
2
Poule B - Benjamins
Park benjamins
Niels van Dongen
11:48
Bredase Rugby Club
6
11:58
Twente Red
3
Poule B - Mini’s
Park mini’s
Hidde Buijs
11:48
Bredase Rugby Club
2
11:58
Twente RED
1
Poule A - Cubs
Park Cubs
Alex Chang
11:52
AAC Rugby
1
12:04
Amstelveense Rugby Club
1
Poule B - Turven
Park turven
Ref turven 3
12:00
Dukes 2
4
12:10
Twente RED
2
Poule - Junioren
Kunstgras junioren
Max van den Berg
12:00
Alkmaarse Rugby Club
9
12:15
Twente Blue
0
Poule A - Benjamins
Park benjamins
Wisse
12:00
Dukes 1
3
12:10
Utrechtse Rugby Club
1
Poule A - Mini’s
Park mini’s
Ruud Verdaasdonk
12:00
Dukes 1
1
12:10
Utrechtse Rugby Club
2
Poule B - Cubs
Park Cubs
Siebe Buijs
12:06
Rugby Club the Pink Panthers
0
12:18
RC Octopus
2
Poule A - Mini’s
Park mini’s
Marijn weyler
12:12
Twente Blue
1
12:22
NRC The Wasps
3
Poule A - Benjamins
Park benjamins
Ref benjamins 3
12:12
Amstelveense Rugby Club
3
12:22
NRC The Wasps
1
Poule B - Turven
Park turven
Arlo schreurs
12:15
RC Etten-Leur
5
12:25
NRC The Wasps
1
Poule - Junioren
Kunstgras junioren
Joël Lemmink
12:18
Dukes 1
6
12:33
Utrechtse Rugby Club
0
Poule A - Cubs
Park Cubs
Douwe Roest
12:20
Dukes 1
8
12:32
Twente RED
0
Poule A - Mini’s
Park mini’s
Hidde Buijs
12:24
RC Octopus
6
12:34
Maastrichtse Rugby Club
0
Poule A - Benjamins
Park benjamins
Niels van Dongen
12:24
Dukes 3
2
12:34
RC Hilversum
2
Poule A - Turven
Park turven
Serge van Grinsven
12:30
Utrechtse Rugby Club
1
12:40
RC Delft
4
Poule B - Cubs
Park Cubs
Alex Chang
12:34
Dukes 2
0
12:46
Utrechtse Rugby Club
7
Poule B - Mini’s
Park mini’s
Ruud Verdaasdonk
12:36
RC Delft
0
12:46
RC Hilversum
0
Poule B - Benjamins
Park benjamins
Wisse
12:36
RC DIOK Leiden
9
12:46
Hermes DVS
2
Poule - Junioren
Kunstgras junioren
Koen Boers
12:36
AAC Rugby
5
12:51
Twente Blue
1
Poule A - Turven
Park turven
Ref turven 3
12:45
Dukes 1
5
12:55
Bredase Rugby Club
4
Poule B - Benjamins
Park benjamins
Ref benjamins 3
12:48
Dukes 2
7
12:58
Twente Red
0
Poule B - Mini’s
Park mini’s
Marijn weyler
12:48
Dukes 2
0
12:58
Twente RED
3
Poule A - Cubs
Park Cubs
Siebe Buijs
12:48
RC Delft
0
13:00
Amstelveense Rugby Club
3
Poule - Junioren
Kunstgras junioren
Max van den Berg
12:54
Dukes 2
0
13:09
Alkmaarse Rugby Club
5
Poule B - Turven
Park turven
Arlo schreurs
13:00
RC Etten-Leur
5
13:10
Twente RED
5
Poule A - Benjamins
Park benjamins
Niels van Dongen
13:00
NRC The Wasps
1
13:10
Dukes 1
6
Poule A - Mini’s
Park mini’s
Hidde Buijs
13:00
NRC The Wasps
2
13:10
Dukes 1
0
Poule B - Cubs
Park Cubs
Douwe Roest
13:02
Twente Blue
0
13:14
RC Octopus
4
Poule - Junioren
Kunstgras junioren
Joël Lemmink
13:12
Twente Blue
0
13:27
Dukes 1
9
Poule A - Mini’s
Park mini’s
Ruud Verdaasdonk
13:12
Utrechtse Rugby Club
3
13:22
Maastrichtse Rugby Club
3
Poule A - Benjamins
Park benjamins
Wisse
13:12
Utrechtse Rugby Club
4
13:22
RC Hilversum
2
Poule B - Turven
Park turven
Serge van Grinsven
13:15
NRC The Wasps
5
13:25
Dukes 2
3
Poule A - Cubs
Park Cubs
Alex Chang
13:16
Dukes 1
1
13:28
AAC Rugby
1
Poule A - Mini’s
Park mini’s
Marijn weyler
13:24
RC Octopus
4
13:34
Twente Blue
0
Poule A - Benjamins
Park benjamins
Ref benjamins 3
13:24
Dukes 3
1
13:34
Amstelveense Rugby Club
2
Poule - Junioren
Kunstgras junioren
Koen Boers
13:30
Utrechtse Rugby Club
1
13:45
Alkmaarse Rugby Club
5
Poule B - Cubs
Park Cubs
Siebe Buijs
13:30
Dukes 2
0
13:42
Rugby Club the Pink Panthers
6
Poule A - Turven
Park turven
Ref turven 3
13:30
Dukes 3
1
13:40
RC Delft
2
Poule B - Benjamins
Park benjamins
Niels van Dongen
13:36
Bredase Rugby Club
4
13:46
Hermes DVS
3
Poule B - Mini’s
Park mini’s
Hidde Buijs
13:36
Bredase Rugby Club
3
13:46
RC Hilversum
2
Poule A - Cubs
Park Cubs
Douwe Roest
13:44
Twente RED
0
13:56
Amstelveense Rugby Club
3
Poule A - Turven
Park turven
Arlo schreurs
13:45
Utrechtse Rugby Club
1
13:55
Bredase Rugby Club
5
Poule B - Benjamins
Park benjamins
Wisse
13:48
Dukes 2
3
13:58
RC DIOK Leiden
1
Poule B - Mini’s
Park mini’s
Ruud Verdaasdonk
13:48
Dukes 2
0
13:58
RC Delft
6
Poule - Junioren
Kunstgras junioren
Max van den Berg
13:48
Dukes 2
1
14:03
AAC Rugby
5
Poule B - Cubs
Park Cubs
Alex Chang
13:58
Utrechtse Rugby Club
2
14:10
RC Octopus
0
Poule A - Mini’s
Park mini’s
Marijn weyler
14:00
Dukes 1
1
14:10
Maastrichtse Rugby Club
0
Poule A - Benjamins
Park benjamins
Ref benjamins 3
14:00
Dukes 1
3
14:10
RC Hilversum
0
Halve finales (1) - Turven
Park turven
Serge van Grinsven
14:02
Dukes 1
3
14:12
Twente RED
1
Poule - Junioren
Kunstgras junioren
Joël Lemmink
14:06
Dukes 1
2
14:21
Alkmaarse Rugby Club
0
Poule A - Benjamins
Park benjamins
Niels van Dongen
14:12
Dukes 3
3
14:22
NRC The Wasps
3
Poule A - Mini’s
Park mini’s
Hidde Buijs
14:12
RC Octopus
1
14:22
NRC The Wasps
1
Poule A - Cubs
Park Cubs
Siebe Buijs
14:12
RC Delft
1
14:24
AAC Rugby
4
Halve finales (2) - Turven
Park turven
Ref turven 3
14:17
RC Etten-Leur
0
14:27
Bredase Rugby Club
4
Poule - Junioren
Kunstgras junioren
Koen Boers
14:24
Dukes 2
4
14:39
Twente Blue
1
Poule A - Benjamins
Park benjamins
Wisse
14:24
Utrechtse Rugby Club
3
14:34
Amstelveense Rugby Club
1
Poule A - Mini’s
Park mini’s
Ruud Verdaasdonk
14:24
Utrechtse Rugby Club
3
14:34
Twente Blue
0
Poule B - Cubs
Park Cubs
Douwe Roest
14:26
Twente Blue
0
14:38
Rugby Club the Pink Panthers
4
Troost finale - Turven
Park turven
Arlo schreurs
14:34
Twente RED
6
14:44
RC Etten-Leur
4
Poule B - Benjamins
Park benjamins
Ref benjamins 3
14:36
Twente Red
2
14:46
Hermes DVS
6
Poule B - Mini’s
Park mini’s
Marijn weyler
14:36
Twente RED
0
14:46
RC Hilversum
1
Halve finales (1) - Cubs
Park Cubs
Alex Chang
14:40
Dukes 1
1
14:52
RC Octopus
2
Poule - Junioren
Kunstgras junioren
Max van den Berg
14:42
Utrechtse Rugby Club
0
14:57
AAC Rugby
4
Poule B - Mini’s
Park mini’s
Hidde Buijs
14:48
Bredase Rugby Club
3
14:58
RC Delft
1
Poule B - Benjamins
Park benjamins
Niels van Dongen
14:48
Bredase Rugby Club
0
14:58
RC DIOK Leiden
3
Finale - Turven
Park turven
Serge van Grinsven
14:49
Dukes 1
4
14:59
Bredase Rugby Club
1
Halve finales (2) - Cubs
Park Cubs
Siebe Buijs
14:54
Utrechtse Rugby Club
2
15:06
AAC Rugby
0
Halve finales (1) - Mini’s
Park mini’s
Ruud Verdaasdonk
15:00
RC Octopus
2
15:10
RC Hilversum
0
Halve finales (1) - Benjamins
Park benjamins
Wisse
15:00
Dukes 1
4
15:10
RC DIOK Leiden
0
Troost finale - Cubs
Park Cubs
Douwe Roest
15:08
Dukes 1
2
15:20
AAC Rugby
3
Halve finales (2) - Mini’s
Park mini’s
Marijn weyler
15:12
Bredase Rugby Club
1
15:22
NRC The Wasps
2
Halve finales (2) - Benjamins
Park benjamins
Ref benjamins 3
15:12
Dukes 2
5
15:22
Utrechtse Rugby Club
0
Finale - Cubs
Park Cubs
Alex Chang
15:22
RC Octopus
0
15:34
Utrechtse Rugby Club
3
Troost finale - Mini’s
Park mini’s
Hidde Buijs
15:24
RC Hilversum
2
15:34
Bredase Rugby Club
1
Troost finale - Benjamins
Park benjamins
Niels van Dongen
15:24
RC DIOK Leiden
2
15:34
Utrechtse Rugby Club
4
Finale - Benjamins
Park benjamins
Wisse
15:36
Dukes 1
1
15:46
Dukes 2
0
Finale - Mini’s
Park mini’s
Ruud Verdaasdonk
15:36
RC Octopus
1
15:46
NRC The Wasps
2
Let op:
De ontwikkelaar aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor schade ontstaan uit het bezoeken van deze site of voor enige schade ontstaan door kennisneming van de inhoud of door verleende diensten.
Privacy beleidsverklaring
Algemene voorwaarden