Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Algemeen
Login
Registreren
Wachtwoord vergeten
Algemeen
Login
Wachtwoord vergeten
Registreren
Toernooien
×
Toernooien
Demo pagina
Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
NK7s Dames en Heren 2018
Categorieën
×
Heren
Dames
Kies categorie
Alle categorieën
Dames
Heren
Kies poule
Alle poules
Poule A - (Heren)
Poule B - (Heren)
Poule C - (Heren)
Poule D - (Heren)
Kwartfinale n° 3/4 (4) - (Heren)
Kwartfinale n° 3/4 (3) - (Heren)
Kwartfinale n° 3/4 (2) - (Heren)
Kwartfinale n° 3/4 (1) - (Heren)
Kwartfinale n° 1/2 (4) - (Heren)
Kwartfinale n° 1/2 (3) - (Heren)
Kwartfinale n° 1/2 (2) - (Heren)
Kwartfinale n° 1/2 (1) - (Heren)
Halve finales (1) - (Heren)
Halve finales (2) - (Heren)
Halve finales (3) - (Heren)
Halve finales (4) - (Heren)
Halve finales (5) - (Heren)
Halve finales (6) - (Heren)
Halve finales (7) - (Heren)
Halve finales (8) - (Heren)
Plaats 13/14 - (Heren)
Plaats 9/10 - (Heren)
Plaats 5/6 - (Heren)
Plaats 1/2 - (Heren)
Poule A - (Dames)
Poule B - (Dames)
Halve finale n° 3/4 (1) - (Dames)
Halve finale n° 3/4 (2) - (Dames)
Halve finale n° 1/2 (1) - (Dames)
Halve finale n° 1/2 (2) - (Dames)
Plaats 5/6 - (Dames)
Plaats 3/4 - (Dames)
Plaats 1/2 - (Dames)
Kies team
Nog te spelen
Alle teams
AAC Rugby (Dames)
AAC Rugby (Heren)
Amstelveense RC (Heren)
Cas RC (Dames)
Cas RC (Heren)
ERC '69 (Heren)
EZRC Oemoemenoe (Heren)
Haagsche RC (Dames)
LRC DIOK (Heren)
NO SHOW A (Dames)
NO SHOW B (Dames)
NO SHOW B (Heren)
NO SHOW D (Heren)
Oisterwijk Oysters (Heren)
R.S.R.C. (Heren)
RC 't Gooi (Heren)
RC The Bassets (Dames)
RC The Dukes (Dames)
RC The Dukes (Heren)
RC Wageningen (Heren)
RFC Haarlem (Heren)
Sanctus Virgilius RC (Dames)
Sanctus Virgilius RC (Heren)
URC (Heren)
Poule A - Heren
Veld 2 AAC
Edwin vd Spek
10:50
URC
0
11:05
Oisterwijk Oysters
21
Poule B - Heren
Veld 4
René vd Pol
10:50
NO SHOW B
0
11:05
AAC Rugby
30
Poule C - Heren
Veld 6
Gert Visser
10:50
Amstelveense RC
42
11:05
RFC Haarlem
0
Poule D - Heren
Veld 8
Wissem Letaif
10:50
RC The Dukes
19
11:05
R.S.R.C.
7
Poule A - Heren
Veld 1 Stadion
Jens Pardede
10:50
RC 't Gooi
41
11:05
Sanctus Virgilius RC
0
Poule B - Heren
Veld 3
Stephan Glaser
10:50
LRC DIOK
48
11:05
ERC '69
0
Poule C - Heren
Veld 5
Nathan Raynor
10:50
EZRC Oemoemenoe
31
11:05
RC Wageningen
5
Poule D - Heren
Veld 7
Koen Maaijen
10:50
Cas RC
30
11:05
NO SHOW D
0
Poule A - Dames
Veld 2 AAC
Alex Chang
11:10
AAC Rugby
10
11:25
Cas RC
19
Poule B - Dames
Veld 3
Sander Bootsman
11:10
RC The Dukes
30
11:25
NO SHOW B
0
Poule A - Dames
Veld 1 Stadion
Ian Wolfenden
11:10
NO SHOW A
0
11:25
Haagsche RC
30
Poule B - Dames
Veld 4
Joost Puijpe
11:10
RC The Bassets
66
11:25
Sanctus Virgilius RC
0
Poule A - Heren
Veld 2 AAC
Liam Wright
11:30
RC 't Gooi
19
11:45
Oisterwijk Oysters
7
Poule B - Heren
Veld 4
Jens Pardede
11:30
LRC DIOK
24
11:45
AAC Rugby
0
Poule C - Heren
Veld 6
Stephan Glaser
11:30
EZRC Oemoemenoe
33
11:45
RFC Haarlem
12
Poule D - Heren
Veld 3
Nathan Raynor
11:30
Cas RC
38
11:45
R.S.R.C.
5
Poule A - Heren
Veld 1 Stadion
Ian Wolfenden
11:30
Sanctus Virgilius RC
0
11:45
URC
29
Poule B - Heren
Veld 8
René vd Pol
11:30
ERC '69
30
11:45
NO SHOW B
0
Poule C - Heren
Veld 5
Gert Visser
11:30
RC Wageningen
5
11:45
Amstelveense RC
19
Poule D - Heren
Veld 7
Wissem Letaif
11:30
NO SHOW D
0
11:45
RC The Dukes
30
Poule A - Dames
Veld 2 AAC
Arend Beltman
11:50
NO SHOW A
0
12:05
Cas RC
30
Poule B - Dames
Veld 3
Ian Wolfenden
11:50
RC The Bassets
30
12:05
NO SHOW B
0
Poule A - Dames
Veld 1 Stadion
Edwin vd Spek
11:50
Haagsche RC
10
12:05
AAC Rugby
26
Poule B - Dames
Veld 4
Sander Bootsman
11:50
Sanctus Virgilius RC
5
12:05
RC The Dukes
31
Poule A - Heren
Veld 2 AAC
Koen Maaijen
12:10
Sanctus Virgilius RC
5
12:25
Oisterwijk Oysters
51
Poule B - Heren
Veld 4
Stephan Glaser
12:10
ERC '69
10
12:25
AAC Rugby
33
Poule C - Heren
Veld 6
Joost Puijpe
12:10
RC Wageningen
31
12:25
RFC Haarlem
21
Poule D - Heren
Veld 8
Ben Scheerman
12:10
NO SHOW D
0
12:25
R.S.R.C.
30
Poule A - Heren
Veld 1 Stadion
Alex Chang
12:10
URC
17
12:25
RC 't Gooi
21
Poule B - Heren
Veld 3
Gert Visser
12:10
NO SHOW B
0
12:25
LRC DIOK
30
Poule C - Heren
Veld 5
Liam Wright
12:10
Amstelveense RC
7
12:25
EZRC Oemoemenoe
31
Poule D - Heren
Veld 7
René vd Pol
12:10
RC The Dukes
0
12:25
Cas RC
28
Poule A - Dames
Veld 2 AAC
Arend Beltman
12:30
Haagsche RC
5
12:45
Cas RC
39
Poule B - Dames
Veld 3
Nathan Raynor
12:30
Sanctus Virgilius RC
30
12:45
NO SHOW B
0
Poule A - Dames
Veld 1 Stadion
Jens Pardede
12:30
AAC Rugby
30
12:45
NO SHOW A
0
Poule B - Dames
Veld 4
Wissem Letaif
12:30
RC The Dukes
7
12:45
RC The Bassets
33
Kwartfinale n° 3/4 (4) - Heren
Veld 4
Jens Pardede
13:10
URC
19
13:25
RFC Haarlem
14
Kwartfinale n° 3/4 (3) - Heren
Veld 3
Edwin vd Spek
13:10
ERC '69
30
13:25
NO SHOW D
0
Kwartfinale n° 3/4 (2) - Heren
Veld 2 AAC
Sander Bootsman
13:10
RC Wageningen
26
13:25
Sanctus Virgilius RC
12
Kwartfinale n° 3/4 (1) - Heren
Veld 1 Stadion
Alex Chang
13:10
R.S.R.C.
30
13:25
NO SHOW B
0
Kwartfinale n° 1/2 (4) - Heren
Veld 4
Koen Maaijen
13:30
RC 't Gooi
19
13:45
Amstelveense RC
5
Kwartfinale n° 1/2 (3) - Heren
Veld 3
Liam Wright
13:30
LRC DIOK
26
13:45
RC The Dukes
12
Kwartfinale n° 1/2 (2) - Heren
Veld 2 AAC
Joost Puijpe
13:30
EZRC Oemoemenoe
12
13:45
Oisterwijk Oysters
14
Kwartfinale n° 1/2 (1) - Heren
Veld 1 Stadion
Ian Wolfenden
13:30
Cas RC
26
13:45
AAC Rugby
5
Halve finale n° 3/4 (1) - Dames
Veld 4
Arend Beltman
13:50
Haagsche RC
30
14:05
NO SHOW B
0
Halve finale n° 3/4 (2) - Dames
Veld 3
Jens Pardede
13:50
NO SHOW A
0
14:05
Sanctus Virgilius RC
30
Halve finale n° 1/2 (1) - Dames
Veld 2 AAC
Stephan Glaser
13:50
Cas RC
38
14:05
RC The Dukes
7
Halve finale n° 1/2 (2) - Dames
Veld 1 Stadion
Nathan Raynor
13:50
AAC Rugby
12
14:05
RC The Bassets
14
Halve finales (1) - Heren
Veld 4
Alex Chang
14:10
RFC Haarlem
30
14:25
NO SHOW D
0
Halve finales (2) - Heren
Veld 3
Gert Visser
14:10
Sanctus Virgilius RC
30
14:25
NO SHOW B
0
Halve finales (3) - Heren
Veld 2 AAC
Wissem Letaif
14:10
URC
41
14:25
ERC '69
5
Halve finales (4) - Heren
Veld 1 Stadion
René vd Pol
14:10
RC Wageningen
5
14:25
R.S.R.C.
38
Halve finales (5) - Heren
Veld 4
Edwin vd Spek
14:30
Amstelveense RC
12
14:45
RC The Dukes
33
Halve finales (6) - Heren
Veld 3
Sander Bootsman
14:30
EZRC Oemoemenoe
31
14:45
AAC Rugby
14
Halve finales (7) - Heren
Veld 2 AAC
Ian Wolfenden
14:30
RC 't Gooi
29
14:45
LRC DIOK
21
Halve finales (8) - Heren
Veld 1 Stadion
Koen Maaijen
14:30
Oisterwijk Oysters
0
14:45
Cas RC
26
Plaats 5/6 - Dames
Veld 3
Arend Beltman
14:50
Haagsche RC
42
15:05
Sanctus Virgilius RC
0
Plaats 3/4 - Dames
Veld 2 AAC
Wissem Letaif
14:50
RC The Dukes
12
15:05
AAC Rugby
33
Plaats 1/2 - Dames
Veld 1 Stadion
Jens Pardede
14:50
Cas RC
15
15:05
RC The Bassets
27
Plaats 13/14 - Heren
Veld 4
Joost Puijpe
15:15
RFC Haarlem
31
15:30
Sanctus Virgilius RC
14
Plaats 9/10 - Heren
Veld 3
Stephan Glaser
15:15
URC
14
15:30
R.S.R.C.
17
Plaats 5/6 - Heren
Veld 2 AAC
Koen Maaijen
15:15
RC The Dukes
29
15:30
EZRC Oemoemenoe
26
Plaats 1/2 - Heren
Veld 1 Stadion
Liam Wright
15:30
RC 't Gooi
17
15:45
Cas RC
12
Let op:
De ontwikkelaar aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor schade ontstaan uit het bezoeken van deze site of voor enige schade ontstaan door kennisneming van de inhoud of door verleende diensten.
Privacy beleidsverklaring
Algemene voorwaarden