Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Algemeen
Login
Registreren
Wachtwoord vergeten
Algemeen
Login
Wachtwoord vergeten
Registreren
Toernooien
×
Toernooien
Demo pagina
Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
2023 | Middag | Tummers Jeugdtoernooi
Categorieën
×
JO13
JO12 | hogere klasse
MO11
JO12 | lagere klasse
Kies categorie
Alle categorieën
JO13
JO12 | hogere klasse
JO12 | lagere klasse
MO11
Kies poule
Alle poules
Poule - (JO13)
Poule A - (JO12 | hogere klasse)
Poule B - (JO12 | hogere klasse)
Halve finale 1-4 (2) - (JO12 | hogere klasse)
Halve finale 1-4 (1) - (JO12 | hogere klasse)
Plaats 5/6 - (JO12 | hogere klasse)
Plaats 3/4 - (JO12 | hogere klasse)
Plaats 1/2 - (JO12 | hogere klasse)
Poule - (MO11)
Poule - (JO12 | lagere klasse)
Kies team
Nog te spelen
Alle teams
Arnemuiden JO12-1 (JO12 | hogere klasse)
BDC JO12-2 (JO12 | lagere klasse)
BSC MO11-4 (MO11)
De Fendert MO11-1 (MO11)
De Meeuwen JO13-1 (JO13)
De Zwerver MO11-1 (MO11)
EBOH JO12-2 (JO12 | lagere klasse)
Halsteren JO11-1 (JO12 | hogere klasse)
Kruisland JO12-1 (JO12 | lagere klasse)
Prinsenland JO11-2 (JO12 | lagere klasse)
Prinsenland JO12-1 (JO12 | hogere klasse)
Prinsenland JO12-2 (JO12 | lagere klasse)
Prinsenland JO13-1 (JO13)
Prinsenland MO11-1 (MO11)
SSS JO12-1 (JO12 | hogere klasse)
Tholense Boys MO11-1 (MO11)
Unitas’30 JO13-3 (JO13)
VVOR JO12-1 (JO12 | hogere klasse)
Way to Play JO12-1 (JO12 | hogere klasse)
Poule - JO13
Veld 1
Rens Kengen
13:30
Prinsenland JO13-1
1
13:45
Unitas’30 JO13-3
0
Poule A - JO12 | hogere klasse
Veld 3A
Roland Bierkens
13:30
Prinsenland JO12-1
1
13:45
Way to Play JO12-1
3
Poule B - JO12 | hogere klasse
Veld 3B
Piet Vogelaar
13:30
Halsteren JO11-1
4
13:45
SSS JO12-1
1
Poule - MO11
Veld 2A
Aron van Wezel
13:30
Prinsenland MO11-1
0
13:45
De Fendert MO11-1
0
Poule - MO11
Veld 2B
Thiemen van de Water
13:30
De Zwerver MO11-1
0
13:45
Tholense Boys MO11-1
0
Poule - JO13
Veld 1
Henk Dubbeld
13:50
Unitas’30 JO13-3
0
14:05
De Meeuwen JO13-1
2
Poule - JO12 | lagere klasse
Veld 3A
Geert Verhagen
13:50
Prinsenland JO12-2
1
14:05
Prinsenland JO11-2
2
Poule - JO12 | lagere klasse
Veld 3B
Piet Vogelaar
13:50
BDC JO12-2
0
14:05
Kruisland JO12-1
2
Poule - MO11
Veld 2A
Aron van Wezel
13:50
BSC MO11-4
0
14:05
Prinsenland MO11-1
0
Poule - MO11
Veld 2B
Jesse van de Ree
13:50
De Fendert MO11-1
0
14:05
De Zwerver MO11-1
3
Poule - JO13
Veld 1
Arno van de Water
14:10
De Meeuwen JO13-1
2
14:25
Prinsenland JO13-1
0
Poule A - JO12 | hogere klasse
Veld 2A
Arnoud Sulkers
14:10
Way to Play JO12-1
3
14:25
VVOR JO12-1
0
Poule B - JO12 | hogere klasse
Veld 2B
Ard de Gast
14:10
SSS JO12-1
0
14:25
Arnemuiden JO12-1
0
Poule - JO12 | lagere klasse
Veld 3B
Joost de Schutter
14:10
EBOH JO12-2
1
14:25
Prinsenland JO12-2
1
Poule - MO11
Veld 3A
Rens Kengen
14:10
Tholense Boys MO11-1
0
14:25
BSC MO11-4
1
Poule A - JO12 | hogere klasse
Veld 2A
Roland Bierkens
14:30
VVOR JO12-1
1
14:45
Prinsenland JO12-1
1
Poule B - JO12 | hogere klasse
Veld 2B
Ard de Gast
14:30
Arnemuiden JO12-1
0
14:45
Halsteren JO11-1
0
Poule - JO12 | lagere klasse
Veld 3A
Geert Verhagen
14:30
Kruisland JO12-1
3
14:45
EBOH JO12-2
0
Poule - MO11
Veld 3B
Thiemen van de Water
14:30
Prinsenland MO11-1
0
14:45
De Zwerver MO11-1
0
Poule - JO12 | lagere klasse
Veld 3B
Joost de Schutter
14:50
Prinsenland JO12-2
0
15:05
BDC JO12-2
0
Poule - MO11
Veld 2A
Jesse van de Ree
14:50
BSC MO11-4
1
15:05
De Fendert MO11-1
0
Poule - JO12 | lagere klasse
Veld 3A
Piet Vogelaar
14:50
EBOH JO12-2
1
15:05
Prinsenland JO11-2
0
Halve finale 1-4 (2)
Veld 2A
Henk Dubbeld
15:10
Prinsenland JO12-1
0
15:25
Halsteren JO11-1
1
Halve finale 1-4 (1)
Veld 2B
Arno van de Water
15:10
Arnemuiden JO12-1
0
15:25
Way to Play JO12-1
5
Poule - JO12 | lagere klasse
Veld 3B
Rens Kengen
15:10
Prinsenland JO11-2
0
15:25
BDC JO12-2
1
Poule - MO11
Veld 3A
Aron van Wezel
15:10
Tholense Boys MO11-1
0
15:25
Prinsenland MO11-1
0
Plaats 5/6 - JO12 | hogere klasse
Veld 2B
Roland Bierkens
15:30
VVOR JO12-1
0
15:45
SSS JO12-1
0
Poule - JO12 | lagere klasse
Veld 3B
Joost de Schutter
15:30
Kruisland JO12-1
3
15:45
Prinsenland JO12-2
0
Poule - MO11
Veld 2A
Jesse van de Ree
15:30
De Zwerver MO11-1
0
15:45
BSC MO11-4
1
Poule - MO11
Veld 3A
Thiemen van de Water
15:30
De Fendert MO11-1
1
15:45
Tholense Boys MO11-1
1
Plaats 3/4 - JO12 | hogere klasse
Veld 2A
Arnoud Sulkers
15:50
Arnemuiden JO12-1
2
16:05
Prinsenland JO12-1
5
Plaats 1/2 - JO12 | hogere klasse
Veld 2B
Rens Kengen
15:50
Way to Play JO12-1
0
16:05
Halsteren JO11-1
0
Poule - JO12 | lagere klasse
Veld 3A
Arno van de Water
15:50
BDC JO12-2
2
16:05
EBOH JO12-2
1
Poule - JO12 | lagere klasse
Veld 3B
Piet Vogelaar
15:50
Prinsenland JO11-2
0
16:05
Kruisland JO12-1
3
Prijsuitreiking
16:15 - 16:25
De prijsuitreiking vindt direct plaats na de laatste wedstrijden. Hierna is er gelegenheid om om te kleden en/of te douchen.
Prijsuitreiking
16:15 - 16:25
De prijsuitreiking vindt direct plaats na de laatste wedstrijden. Hierna is er gelegenheid om om te kleden en/of te douchen.
Prinsenland 1 - Heukelum 1
16:30 - 18:30
Veld 1 wordt vanaf 15:15 uur vrijgehouden voor de nacompetitiewedstrijd voor promotie naar de 2e klasse Zuid 1 welke om 16:30 aanvangt.
Prinsenland 1 - Heukelum 1
16:30 - 18:30
Veld 1 wordt vanaf 15:15 uur vrijgehouden voor de nacompetitiewedstrijd voor promotie naar de 2e klasse Zuid 1 welke om 16:30 aanvangt.
Gewonnen na "Strafschoppen"
Let op:
De ontwikkelaar aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor schade ontstaan uit het bezoeken van deze site of voor enige schade ontstaan door kennisneming van de inhoud of door verleende diensten.
Privacy beleidsverklaring
Algemene voorwaarden