Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Algemeen
Login
Registreren
Wachtwoord vergeten
Algemeen
Login
Wachtwoord vergeten
Registreren
Toernooien
×
Toernooien
Demo pagina
Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Dutch Soccer Youth Cup 2019
Categorieën
×
U15
U14
U13
U12
U11 A level
U11 B Level
U10
U8
U9
Kies categorie
U15
U14
U13
U12
U11 A level
U11 B Level
U10
U8
U9
Alle categorieën
Kies poule
Alle poules
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam - (U15)
Poule B sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam - (U15)
Poule C VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam - (U15)
Poule D SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJssel - (U15)
A Finals (1) SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJs - (U15)
A Finals (2) SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJs - (U15)
B Finals (1) sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam - (U15)
B Finals (2) sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam - (U15)
Halve finale B Finals (1) sv Ommoord Heidekruid 5 - (U15)
Halve finale B Finals (2) sv Ommoord Heidekruid 5 - (U15)
Halve finale A Finals (1) SVS Capelseweg 31 Capell - (U15)
Halve finale A Finals (2) SVS Capelseweg 31 Capell - (U15)
Troost finale B Finals sv Ommoord Heidekruid 5 Rot - (U15)
Finale B Finals sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam - (U15)
Troost finale A Finals SVS Capelseweg Capelle aan - (U15)
Finale A Finals SVS Capelseweg Capelle aan den IJ - (U15)
Kies team
Nog te spelen
Alle teams
Bishop Auckland St.Mary's
Eastbourne FC
FC de Bilt
FC Hürth
FC Kray
NNB
RSC Anderlecht
sc Geinoord
sv ARC
sv Ommoord
sv Orion
SVS
vv Nieuw Lekkerland
vv Spijkenisse
vvh Velserbroek
VVOR
Zaterdag, 25 mei 2019
25-05
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 1
09:00
sv Ommoord
0
09:25
RSC Anderlecht
7
25-05
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 3
09:00
FC Kray
2
09:25
sv Orion
0
25-05
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 1
10:00
FC Kray
6
10:25
sv Ommoord
0
25-05
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 3
10:00
sv Orion
0
10:25
RSC Anderlecht
1
25-05
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 3
11:00
sv Ommoord
0
11:25
sv Orion
5
25-05
Poule A sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 1
11:00
RSC Anderlecht
4
11:25
FC Kray
1
25-05
Poule B sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 1
12:30
NNB
0
12:55
FC de Bilt
3
25-05
Poule D SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJssel
SVS Veld 2
12:30
SVS
0
12:55
Eastbourne FC
4
25-05
Poule B sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 3
12:30
Bishop Auckland St.Mary's
2
12:55
vv Nieuw Lekkerland
0
25-05
Poule D SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJssel
SVS Veld 3
12:30
vvh Velserbroek
2
12:55
vv Spijkenisse
2
25-05
Poule C VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR Veld 1
13:30
VVOR
1
13:55
FC Hürth
0
25-05
Poule C VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR Veld 5
13:30
sv ARC
1
13:55
sc Geinoord
2
25-05
Poule B sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 1
14:00
Bishop Auckland St.Mary's
3
14:25
NNB
0
25-05
Poule D SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJssel
SVS Veld 2
14:00
vvh Velserbroek
1
14:25
SVS
1
25-05
Poule B sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 3
14:00
vv Nieuw Lekkerland
0
14:25
FC de Bilt
1
25-05
Poule D SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJssel
SVS Veld 3
14:00
vv Spijkenisse
0
14:25
Eastbourne FC
5
25-05
Poule C VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR Veld 1
14:30
sv ARC
0
14:55
VVOR
0
25-05
Poule C VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR Veld 5
14:30
sc Geinoord
0
14:55
FC Hürth
0
25-05
Poule B sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 1
15:30
NNB
0
15:55
vv Nieuw Lekkerland
3
25-05
Poule C VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR Veld 1
15:30
VVOR
1
15:55
sc Geinoord
0
25-05
Poule D SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJssel
SVS Veld 2
15:30
SVS
1
15:55
vv Spijkenisse
1
25-05
Poule B sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 3
15:30
FC de Bilt
0
15:55
Bishop Auckland St.Mary's
1
25-05
Poule C VVOR Prinsenlaan 991 Rotterdam
VVOR Veld 5
15:30
FC Hürth
1
15:55
sv ARC
1
25-05
Poule D SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJssel
SVS Veld 3
15:30
Eastbourne FC
11
15:55
vvh Velserbroek
0
Zondag, 26 mei 2019
26-05
A Finals (1) SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJs
SVS Veld 2
13:00
RSC Anderlecht
1
13:25
VVOR
0
26-05
B Finals (1) sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 1
13:00
sv Orion
2
13:25
sv ARC
0
26-05
A Finals (1) SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJs
SVS Veld 3
13:00
FC de Bilt
0
13:25
SVS
0
26-05
B Finals (1) sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 3
13:00
NNB
0
13:25
vvh Velserbroek
3
26-05
A Finals (2) SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJs
SVS Veld 2
13:30
Bishop Auckland St.Mary's
1
13:55
Eastbourne FC
0
26-05
B Finals (2) sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 1
13:30
vv Nieuw Lekkerland
0
13:55
vv Spijkenisse
1
26-05
A Finals (2) SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJs
SVS Veld 3
13:30
sc Geinoord
1
13:55
FC Kray
2
26-05
B Finals (2) sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 3
13:30
FC Hürth
4
13:55
sv Ommoord
0
26-05
A Finals (1) SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJs
SVS Veld 2
14:00
FC de Bilt
0
14:25
RSC Anderlecht
4
26-05
B Finals (1) sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 1
14:00
NNB
0
14:25
sv Orion
3
26-05
A Finals (1) SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJs
SVS Veld 3
14:00
SVS
0
14:25
VVOR
3
26-05
B Finals (1) sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 3
14:00
vvh Velserbroek
0
14:25
sv ARC
5
26-05
A Finals (2) SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJs
SVS Veld 2
14:30
sc Geinoord
0
14:55
Bishop Auckland St.Mary's
2
26-05
B Finals (2) sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 1
14:30
FC Hürth
1
14:55
vv Nieuw Lekkerland
1
26-05
A Finals (2) SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJs
SVS Veld 3
14:30
FC Kray
0
14:55
Eastbourne FC
1
26-05
B Finals (2) sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 3
14:30
sv Ommoord
0
14:55
vv Spijkenisse
2
26-05
A Finals (1) SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJs
SVS Veld 2
15:00
RSC Anderlecht
4
15:25
SVS
0
26-05
B Finals (1) sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 1
15:00
sv Orion
2
15:25
vvh Velserbroek
0
26-05
A Finals (1) SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJs
SVS Veld 3
15:00
VVOR
1
15:25
FC de Bilt
0
26-05
B Finals (1) sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 3
15:00
sv ARC
3
15:25
NNB
0
26-05
A Finals (2) SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJs
SVS Veld 2
15:30
Bishop Auckland St.Mary's
0
15:55
FC Kray
0
26-05
B Finals (2) sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 1
15:30
vv Nieuw Lekkerland
2
15:55
sv Ommoord
0
26-05
A Finals (2) SVS Capelseweg 31 Capelle aan den IJs
SVS Veld 3
15:30
Eastbourne FC
6
15:55
sc Geinoord
1
26-05
B Finals (2) sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 3
15:30
vv Spijkenisse
0
15:55
FC Hürth
2
26-05
Halve finale B Finals (1) sv Ommoord Heidekruid 5
sv Ommoord Veld 1
16:10
sv Orion
2
16:35
vv Spijkenisse
0
26-05
Halve finale B Finals (2) sv Ommoord Heidekruid 5
sv Ommoord Veld 3
16:10
FC Hürth
1
16:35
sv ARC
3
26-05
Halve finale A Finals (1) SVS Capelseweg 31 Capell
SVS Veld 2
16:10
RSC Anderlecht
3
16:35
Eastbourne FC
1
26-05
Halve finale A Finals (2) SVS Capelseweg 31 Capell
SVS Veld 3
16:10
Bishop Auckland St.Mary's
4
16:35
VVOR
0
26-05
Troost finale B Finals sv Ommoord Heidekruid 5 Rot
sv Ommoord Veld 3
16:50
vv Spijkenisse
0
17:15
FC Hürth
4
26-05
Finale B Finals sv Ommoord Heidekruid 5 Rotterdam
sv Ommoord Veld 1
16:50
sv Orion
0
17:15
sv ARC
0
26-05
Troost finale A Finals SVS Capelseweg Capelle aan
SVS Veld 3
16:50
Eastbourne FC
2
17:15
VVOR
1
26-05
Finale A Finals SVS Capelseweg Capelle aan den IJ
SVS Veld 2
16:50
RSC Anderlecht
1
17:15
Bishop Auckland St.Mary's
0
Gewonnen na "Strafschoppen"
Let op:
De ontwikkelaar aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor schade ontstaan uit het bezoeken van deze site of voor enige schade ontstaan door kennisneming van de inhoud of door verleende diensten.
Privacy beleidsverklaring
Algemene voorwaarden