Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Algemeen
Login
Registreren
Wachtwoord vergeten
Algemeen
Login
Wachtwoord vergeten
Registreren
Toernooien
×
Toernooien
Demo pagina
Selecteer een taal
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Klaverblad Verzekeringen Jeugdtoernooi 2022-06-25-O
Categorieën
×
JO7 Poule
JO8-1 poule
JO8-2 Poule
JO9-poule
JO10 poule
Kies categorie
Alle categorieën
JO7 Poule
JO8-1 poule
JO8-2 Poule
JO9-poule
JO10 poule
Kies team
Nog te spelen
Alle teams
Colijnsplaatse Boys JO10 (JO10 poule)
FC Dauwendaele JO10-2 (JO10 poule)
FC Dauwendaele JO7-1 (JO7 Poule)
FC Dauwendaele JO8-1 (JO8-1 poule)
FC Dauwendaele JO8-2 (JO8-2 Poule)
GPC J08 (JO8-2 Poule)
GPC JO7-1 (JO7 Poule)
GPC JO7-2 (JO7 Poule)
HSVC'20 JO10-3 (JO10 poule)
HSVC'20 JO8-3 (JO8-2 Poule)
Kloetinge JO9-3 (JO9-poule)
Lebo/SVN JO9-1 (JO9-poule)
Lebo/SVN JO9-2 (JO9-poule)
MZC'11 JO8-1 (JO8-1 poule)
MZC'11 JO9-3 (JO9-poule)
Rotterdamse Boys JO8-1 (JO8-1 poule)
v.c. Vlissingen JO7 (JO7 Poule)
v.v. Kloetinge JO7-1 (JO7 Poule)
v.v. Kloetinge JO7-2 (JO7 Poule)
v.v. R.C.S, JO7-2 (JO7 Poule)
v.v. R.C.S. JO10-3 (JO10 poule)
v.v. R.C.S. JO10-4 (JO10 poule)
v.v. R.C.S. JO10-5 (JO10 poule)
v.v. R.C.S. JO7-1 (JO7 Poule)
v.v. R.C.S. JO8-1 (JO8-1 poule)
v.v. R.C.S. JO8-2 (JO8-2 Poule)
v.v. R.C.S. JO9-1 (JO9-poule)
v.v. R.C.S. JO9-2 (JO9-poule)
Walcheren JO9-1 (JO9-poule)
ZLD M'burg JO8 groen (JO8-2 Poule)
ZLD M'burg JO8 Rood (JO8-1 poule)
Poule - JO7 Poule
Veld 1A1
09:00
FC Dauwendaele JO7-1
1
09:12
v.v. Kloetinge JO7-1
2
Poule - JO7 Poule
Veld 1A2
09:00
v.v. Kloetinge JO7-2
6
09:12
GPC JO7-1
2
Poule - JO7 Poule
Veld 1A3
09:00
GPC JO7-2
2
09:12
v.c. Vlissingen JO7
4
Poule - JO8-1 poule
Veld 2A1
09:00
v.v. R.C.S. JO8-1
2
09:17
MZC'11 JO8-1
0
Poule - JO8-2 Poule
Veld 2A2
09:00
ZLD M'burg JO8 groen
4
09:17
FC Dauwendaele JO8-2
0
Poule - JO9-poule
Veld 3A1
09:00
MZC'11 JO9-3
3
09:17
Lebo/SVN JO9-2
3
Poule - JO9-poule
Veld 3A2
09:00
v.v. R.C.S. JO9-1
0
09:17
v.v. R.C.S. JO9-2
0
Poule - JO9-poule
Veld 3B1
09:00
Kloetinge JO9-3
1
09:17
Walcheren JO9-1
3
Poule - JO10 poule
Veld 2B1
09:00
Colijnsplaatse Boys JO10
0
09:17
FC Dauwendaele JO10-2
3
Poule - JO10 poule
Veld 2B2
09:00
v.v. R.C.S. JO10-4
2
09:17
v.v. R.C.S. JO10-3
4
Poule - JO7 Poule
Veld 1A1
09:20
v.v. R.C.S. JO7-1
3
09:32
v.v. R.C.S, JO7-2
1
Poule - JO7 Poule
Veld 1A2
09:20
FC Dauwendaele JO7-1
2
09:32
GPC JO7-2
3
Poule - JO7 Poule
Veld 1A3
09:20
v.v. Kloetinge JO7-1
2
09:32
GPC JO7-1
0
Poule - JO8-1 poule
Veld 2A1
09:20
Rotterdamse Boys JO8-1
7
09:37
ZLD M'burg JO8 Rood
0
Poule - JO8-2 Poule
Veld 2A2
09:20
v.v. R.C.S. JO8-2
3
09:37
GPC J08
8
Poule - JO9-poule
Veld 3A1
09:20
v.v. R.C.S. JO9-1
1
09:37
Walcheren JO9-1
3
Poule - JO9-poule
Veld 3A2
09:20
v.v. R.C.S. JO9-2
4
09:37
Lebo/SVN JO9-2
1
Poule - JO9-poule
Veld 3B1
09:20
MZC'11 JO9-3
5
09:37
Lebo/SVN JO9-1
4
Poule - JO10 poule
Veld 2B1
09:20
v.v. R.C.S. JO10-5
1
09:37
HSVC'20 JO10-3
4
Poule - JO7 Poule
Veld 1A2
09:40
v.v. R.C.S, JO7-2
2
09:52
v.c. Vlissingen JO7
3
Poule - JO7 Poule
Veld 1A1
09:40
v.v. Kloetinge JO7-2
1
09:52
v.v. R.C.S. JO7-1
3
Poule - JO8-1 poule
Veld 2A1
09:40
FC Dauwendaele JO8-1
3
09:57
v.v. R.C.S. JO8-1
2
Poule - JO8-2 Poule
Veld 2A2
09:40
HSVC'20 JO8-3
6
09:57
ZLD M'burg JO8 groen
4
Poule - JO10 poule
Veld 2B1
09:40
v.v. R.C.S. JO10-3
5
09:57
Colijnsplaatse Boys JO10
0
Poule - JO10 poule
Veld 2B2
09:40
HSVC'20 JO10-3
1
09:57
FC Dauwendaele JO10-2
0
Poule - JO7 Poule
Veld 1A1
10:00
GPC JO7-1
7
10:12
v.v. R.C.S, JO7-2
0
Poule - JO7 Poule
Veld 1A2
10:00
v.c. Vlissingen JO7
1
10:12
v.v. R.C.S. JO7-1
3
Poule - JO7 Poule
Veld 1A3
10:00
v.v. Kloetinge JO7-2
4
10:12
FC Dauwendaele JO7-1
2
Poule - JO8-1 poule
Veld 2A1
10:00
MZC'11 JO8-1
0
10:17
Rotterdamse Boys JO8-1
7
Poule - JO8-2 Poule
Veld 2A2
10:00
FC Dauwendaele JO8-2
3
10:17
v.v. R.C.S. JO8-2
3
Poule - JO9-poule
Veld 3A1
10:00
Walcheren JO9-1
5
10:17
v.v. R.C.S. JO9-2
0
Poule - JO9-poule
Veld 3A2
10:00
Kloetinge JO9-3
4
10:17
MZC'11 JO9-3
5
Poule - JO9-poule
Veld 3B1
10:00
Lebo/SVN JO9-1
5
10:17
v.v. R.C.S. JO9-1
1
Poule - JO10 poule
Veld 2B1
10:00
v.v. R.C.S. JO10-4
3
10:17
v.v. R.C.S. JO10-5
1
Poule - JO7 Poule
Veld 1A1
10:20
GPC JO7-2
1
10:32
v.v. Kloetinge JO7-1
4
Poule - JO7 Poule
Veld 1A2
10:20
v.v. R.C.S. JO7-1
6
10:32
GPC JO7-1
3
Poule - JO7 Poule
Veld 1A3
10:20
v.c. Vlissingen JO7
3
10:32
v.v. Kloetinge JO7-2
3
Poule - JO8-1 poule
Veld 2A1
10:20
ZLD M'burg JO8 Rood
0
10:37
FC Dauwendaele JO8-1
4
Poule - JO8-2 Poule
Veld 2A2
10:20
GPC J08
3
10:37
HSVC'20 JO8-3
5
Poule - JO9-poule
Veld 3A1
10:20
Walcheren JO9-1
2
10:37
MZC'11 JO9-3
6
Poule - JO9-poule
Veld 3A2
10:20
Lebo/SVN JO9-1
4
10:37
Kloetinge JO9-3
3
Poule - JO9-poule
Veld 3B1
10:20
Lebo/SVN JO9-2
0
10:37
v.v. R.C.S. JO9-1
2
Poule - JO10 poule
Veld 2B1
10:20
Colijnsplaatse Boys JO10
1
10:37
HSVC'20 JO10-3
5
Poule - JO10 poule
Veld 2B2
10:20
v.v. R.C.S. JO10-3
5
10:37
v.v. R.C.S. JO10-5
4
Poule - JO7 Poule
Veld 1A1
10:40
GPC JO7-2
1
10:52
v.v. Kloetinge JO7-2
5
Poule - JO7 Poule
Veld 1A2
10:40
v.v. R.C.S, JO7-2
1
10:52
v.v. Kloetinge JO7-1
3
Poule - JO7 Poule
Veld 1A3
10:40
GPC JO7-1
1
10:52
FC Dauwendaele JO7-1
5
Poule - JO8-1 poule
Veld 2A1
10:40
v.v. R.C.S. JO8-1
1
10:57
Rotterdamse Boys JO8-1
6
Poule - JO8-2 Poule
Veld 2A2
10:40
ZLD M'burg JO8 groen
5
10:57
v.v. R.C.S. JO8-2
3
Poule - JO10 poule
Veld 2B1
10:40
FC Dauwendaele JO10-2
0
10:57
v.v. R.C.S. JO10-4
2
Poule - JO7 Poule
Veld 1A1
11:00
FC Dauwendaele JO7-1
2
11:12
v.c. Vlissingen JO7
1
Poule - JO7 Poule
Veld 1A2
11:00
v.v. Kloetinge JO7-1
0
11:12
v.v. R.C.S. JO7-1
1
Poule - JO7 Poule
Veld 1A3
11:00
GPC JO7-1
5
11:12
GPC JO7-2
1
Poule - JO8-1 poule
Veld 2A1
11:00
FC Dauwendaele JO8-1
1
11:17
MZC'11 JO8-1
2
Poule - JO8-2 Poule
Veld 2A2
11:00
HSVC'20 JO8-3
7
11:17
FC Dauwendaele JO8-2
2
Poule - JO9-poule
Veld 3A1
11:00
Kloetinge JO9-3
1
11:17
v.v. R.C.S. JO9-2
5
Poule - JO9-poule
Veld 3A2
11:00
MZC'11 JO9-3
7
11:17
v.v. R.C.S. JO9-1
2
Poule - JO9-poule
Veld 3B1
11:00
Lebo/SVN JO9-1
3
11:17
Lebo/SVN JO9-2
1
Poule - JO10 poule
Veld 2B1
11:00
v.v. R.C.S. JO10-5
2
11:17
Colijnsplaatse Boys JO10
0
Poule - JO10 poule
Veld 2B2
11:00
HSVC'20 JO10-3
1
11:17
v.v. R.C.S. JO10-4
4
Poule - JO7 Poule
Veld 1A1
11:20
GPC JO7-2
1
11:32
v.v. R.C.S, JO7-2
2
Poule - JO7 Poule
Veld 1A2
11:20
v.v. Kloetinge JO7-1
1
11:32
v.v. Kloetinge JO7-2
1
Poule - JO7 Poule
Veld 1A3
11:20
FC Dauwendaele JO7-1
1
11:32
v.v. R.C.S. JO7-1
2
Poule - JO8-1 poule
Veld 2A1
11:20
ZLD M'burg JO8 Rood
3
11:37
v.v. R.C.S. JO8-1
3
Poule - JO8-2 Poule
Veld 2A2
11:20
GPC J08
7
11:37
ZLD M'burg JO8 groen
2
Poule - JO9-poule
Veld 3A1
11:20
v.v. R.C.S. JO9-1
3
11:37
Kloetinge JO9-3
5
Poule - JO9-poule
Veld 3A2
11:20
Lebo/SVN JO9-2
1
11:37
Walcheren JO9-1
6
Poule - JO9-poule
Veld 3B1
11:20
v.v. R.C.S. JO9-2
1
11:37
Lebo/SVN JO9-1
4
Poule - JO10 poule
Veld 2B1
11:20
FC Dauwendaele JO10-2
1
11:37
v.v. R.C.S. JO10-3
6
Poule - JO7 Poule
Veld 1A1
11:40
v.v. R.C.S, JO7-2
0
11:52
FC Dauwendaele JO7-1
3
Poule - JO7 Poule
Veld 1A2
11:40
v.v. R.C.S. JO7-1
7
11:52
GPC JO7-2
0
Poule - JO7 Poule
Veld 1A3
11:40
v.c. Vlissingen JO7
2
11:52
GPC JO7-1
4
Poule - JO8-1 poule
Veld 2A1
11:40
Rotterdamse Boys JO8-1
9
11:57
FC Dauwendaele JO8-1
0
Poule - JO8-2 Poule
Veld 2A2
11:40
v.v. R.C.S. JO8-2
2
11:57
HSVC'20 JO8-3
7
Poule - JO9-poule
Veld 3A1
11:40
Lebo/SVN JO9-2
2
11:57
Kloetinge JO9-3
3
Poule - JO9-poule
Veld 3A2
11:40
Walcheren JO9-1
2
11:57
Lebo/SVN JO9-1
2
Poule - JO9-poule
Veld 3B1
11:40
v.v. R.C.S. JO9-2
1
11:57
MZC'11 JO9-3
7
Poule - JO10 poule
Veld 2B1
11:40
Colijnsplaatse Boys JO10
0
11:57
v.v. R.C.S. JO10-4
3
Poule - JO10 poule
Veld 2B2
11:40
FC Dauwendaele JO10-2
1
11:57
v.v. R.C.S. JO10-5
6
Poule - JO7 Poule
Veld 1A2
12:00
v.c. Vlissingen JO7
3
12:12
v.v. Kloetinge JO7-1
1
Poule - JO7 Poule
Veld 1A1
12:00
v.v. R.C.S, JO7-2
0
12:12
v.v. Kloetinge JO7-2
4
Poule - JO8-1 poule
Veld 2A1
12:00
MZC'11 JO8-1
0
12:17
ZLD M'burg JO8 Rood
3
Poule - JO8-2 Poule
Veld 2A2
12:00
FC Dauwendaele JO8-2
0
12:17
GPC J08
8
Poule - JO10 poule
Veld 2B2
12:00
HSVC'20 JO10-3
3
12:17
v.v. R.C.S. JO10-3
3
Let op:
De ontwikkelaar aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor schade ontstaan uit het bezoeken van deze site of voor enige schade ontstaan door kennisneming van de inhoud of door verleende diensten.
Privacy beleidsverklaring
Algemene voorwaarden